Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Turbo D. házilag?

Turbo D. házilag?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnám elkészíteni házilag ezt a diétaport?

Vagy vmi mást, a lényeg, hogy por állagú shake-nek elkészíthető diétás étrendet kapjak.

Gondoltam arra, hogy veszek fehérjeport(csak nem tudom milyent), adok hozzá zabpehelylisztet, meg veszek valami vitamint. Ez így okés, szerintetek?

Vagy a T. diéta porban mi a "titkos" összetevő?

Köszi.


2020. márc. 16. 05:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi titkos összetevő nincs benne, egyszerű fehérjepor, drágán, és van benne szénhidrát hogy azért ne ájulj el. Sok-sok évvel ezelőtt egy középiskolai bálra le kellett fogynom egy hét alatt több kilót, hogy beleférjek a ruhába. Végig csináltam a t. diétát (komolyan nem lehet leírni a márkanevet? ...), reggel délben este ezt a f..st ittam. Belefogytam a ruhába. Utána a duplája visszapattant. Hosszútávon semmi értelme nincs a t. diétának. Azonban ha úgy akarod használni, hogy normálisan kajálsz, kiszámolod a kalóriát, makrókat, és mondjuk estére szeretnél egy ilyet inni, akkor oké, de javaslom a normálisabb fehérjeporok megvásárlását. Bármelyik Biotech, Scitec boltban tudsz venni egy adagot, így megtudod kóstolni az ízeket, és eltudod dönteni, hogy melyikből veszel nagyobb kiszerelést.
2020. márc. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor jó az, amit kigondoltam, mert a zabpehelyliszt az ugye szénhidrát, szóval azt fehérjeporral keverve megkapom a t.diétát(nem lehet kiírni, azt hiszem, mert vmilyen jogot sért).

Meg vitaminok.

2020. márc. 16. 12:22
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, nem ezzel akarok fogyni, csak délben innák ilyet, mert nem szeretek a munkahelyen enni:D

És azt hallottam, hogy ez egy komplett étrend, minden benne van.

2020. márc. 16. 12:23
 4/4 anonim ***** válasza:
A zabpehelylisztet én főzéshez használom (ahogy bármilyen más gabonalisztet). Ha csak vízzel (és fehérjeporral) keverve fogyasztanád, nem biztos, hogy jót fog tenni az emésztésednek. Inkább vegyél olyan fehérjeport, amihez már nem kell semmit keverni a vízen kívül. Mellette egyél olyan ételeket, amikben van sok vitamin, szükség esetén szedj vitaminkiegészítést.
2020. márc. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!