Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Tinédzer korom óta odafigyelek a táplálkozádomra,nem sanyargatom magam bár volt pár durva diétám,tisztító kúrám.

Nem vagyok annyira túlsúlyos,nem látszik rajtam külsőre.Mindig is több kg-voltam mint aminek kinézek.Mindig edzettem valamit,több sportot is kipróbáltam.

Mostanában lusta vagyok hozzá.16-21 evesen kimondottan vekony voltam.Később bizonyos okokból feljött rám kb 30 kg.

Életmód váltással 15 kg-t fovytam.

Azóta is kisebb csalásokkal tartom.A multkor már 8kg vel kevesebb voltam szóval közel voltam,hogy a 30 + kilomat leadjam.Viszont jött egy betegség és 2 hónapig a 4fal köut voltam othon,mozgás nélkül és befigyelt pár csaló nap.

Most újra nekiáltam egészségesen eszek de nem danyargatom magam.Viszont nem sportolok és ma annyit mutatott a merleg amenyit már rég.Olyan mintha csak 10 kilót fogytam volna szóval újra távol vagyok a -30 tol pedig már közel voltam.

Nem vagyok várandós,pajzsmirigy gomdjaim nincsenek.

A ruháim sem lettek szűkebbet.Mi a fene ez? Miért mutat többet a mérleg.Elveszi a kedvemet mindentől.Ha mérlegre állok és többet mutat pár dekával órákra elmegy a kedvem az élettől is.

Megjegyezném nagyon testkép zavaros tinilány voltam.Anorexiam,bulimiam nem volt.De most vissza gondolva és amit mások mondanak vékony voltam és mégis mindig kövérnek hittem magam és rejtegettem magam ruhák alá.

Mi lehet velem a baj?Mit kellene tennem?



2020. márc. 16. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
ne nézd a mérleget, ha így hat rád amit látsz! csináld lelkiismeretesen a diétád, és mondjuk 3 hét után nézd meg, akkor már biztos lesz eredmény. (de lehet hogy még jobb lenne ha nem mérnéd magad egyáltalán, hanem csak a tükrben nézed hogy hogyan haladsz, meg a ruháid által-ha bővebbem lettek picit akkor nyilván fogytál)
2020. márc. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van,próbálok ritkán rá állni de ma elgyengülem én úgy gondoltam kevesebbet mutat majd mert úgy érzem magam mintha fogytam volna.Elrakom a mérleget.Köszönöm a választ.
2020. márc. 16. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!