Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan készüljek fel mentálisa...

Hogyan készüljek fel mentálisan a fogyókúrára? 16/f

Figyelt kérdés

Sajnos elōbb-utóbb elgyengülök és zabarohamba kezdek (14-16 nap után) és ezzel együtt szépen lassan abbahagyom az edzést is...

Tudom hogy ha nincs kedvem, akkor is kell csinálni de ahozz sosincs elég erōm (meg ugye motivációm). Tudnátok valami ötletet adni vagy linket amivel ezt tudnám javítani. (173 cm, 73 kg , és elég sok zsír van rajtam.)



2020. márc. 16. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Kép?
2020. márc. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
88%
Tarts csaló napot, akár kettőt. Nem kell teleenni magadat, egyél azt amit megkívánsz, mértékkel és nem lesz gond, meg számolj kalóriát.
2020. márc. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor majd 14-16 nap múlva előveszünk komám, hogy tartod-e az edzésedet! Írjatok rá ti is!
2020. márc. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Tudod, az a magasság-súly arány felnőtt férfiaknák kb úgy van, hogy a centinél az első 1-est levágjuk, s az eredmény egy körülbelüli ideális súly kg-ban. (Nőknél meg még kb -10%) Te meg fix 173 cm és 73 kg vagy. :D

Ráadáaul Body Visualizer-el meg is néztelek, és kinézetre is OK a 173 cm-hez a 73 kg.


De ha mindenképpen akarsz alakítani a testeden szerintem akkor se fogyózz (főleg mert még tinédzser vagy), inkább csak egyél rendesen + sport.

2020. márc. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4-es, ez így igaz, én pl. magasság mínusz 90-nel is jól mutatok izmosan... csak tudod, ő a saját 16 éves osztálytársai dimenziójában él, ahol még a 190 centis is 55 kiló vasággyal.
2020. márc. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

(5.-ös válaszolónak)

Nem az a vágyam hogy úgy nézzek ki, mint egy anorexiás botsáska...

Leszeretnék szálkásítani legalább 8-10 kg, és vissza tömegelni magam kB 68-70 kg-ra.

2020. márc. 16. 16:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tul drasztikusan csinalhatod, vagy pedig zavar hogy 14 nap mulva mar nem latsz eredmenyt. Szerintem keress egy fogyos tarsat, vagy csak egy baratot, aki segit /ha van kedved, irj:)/


Nekem egyik baratnom nagy tamasz, mindig neki mondom el mennyire jo ez az etel, mennyire faradt vagyok az edzeshez, hasonlok.


Illetve probalj meg egy jobb eletmodot kialakitani, nem kell drasztikus dieta, egyel 1500 kaloriat minimum, esetleg az segithet hogy kijelolsz egy napot a heten, amikor megehetsz 1 dolgot, Amit a heten nagyon kivantal. (Nekem pl ezen a heten egy Balaton szelet volt az, elozo heten egy isler)


Remelem segitettem:)

2020. márc. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!