Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hasam oldalról domború, ez...

A hasam oldalról domború, ez normális? Fogyjak, vagy ne?

Figyelt kérdés

162 centi vagyok, 52 kiló. Minden nap sétálok egy-két órát így tempósan, és néha járok futni / kondizni, de ez nem rendszeres, csak ha időm van, ami mostanság nincs.

A lábaim vékonyak, meg a derekam is okés, csak ha nem nyomom ki direkt nagyon a hasamat, akkor alap állapotban a bordáim nagyon látszanak, vagyis az a két csücsök a mellem alatt, a kettő között meg ilyen horpadás van, már a hasamhoz és a csücskökhöz képest. De a hasam az körte alakú, még ha kicsit behúzom akkor is. Mondjuk nem tudom, hogy lehetne más, mert ahhoz, hogy lapos legyen, egy vonalban kellene lennie a bordáim közötti nagyon sovány résszel, az meg irreális. De nem lenne rossz. Amikor néztem képeket lapos hasról, ott mindenkinek olyan, hogy van a melle, aztán egyenesen le a csípőjéig, nincs ilyen folytonossági hiány, meg kilátszó bordák. Na értitek remélem...

Szóval elölről szerintem rendben van, de oldalról alul gömbölyű.

És ha nem húzom ki magamat, hanem görbén állok akkor kiáll.

Mit csináljak vele? Egyáltalán nem is tudom, hogy a 160 cm 52 kg rendben van-e vagy sem. Az emberek azt mondják, hogy de vékony vagyok, de nem tudom, én sem mondom senkinek, hogy de kövér vagy ember...

Na köszi a válaszokat:)


18/L



2020. márc. 16. 16:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy a fiúknak ez taszító lehet?
2020. márc. 16. 16:52
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Mindenkinek a hasán, köldök alatt van egy változó nagyságú és kiterjedésű zsírpárna (zsírszövet), ezen kívül a csípőlapátok alakja miatt mindenkinek a hasa normál esetben domború. Ha ki akarod "lapítani", akkor inkább csinálj hasizom gyakorlatokat, hogy izmosabb legyen a has és akkor az izomzat laposítja a hasat.
2020. márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

ne akard kilapítani azt a domborulatot, simán ilyen alkat vagy .(meg még több millió nő) A súlyarányod kiváló, erre akár büszke is lehetsz.. Ne nézegess olyan képeket, melyeken olyan nőket látsz, akikek ilyen az örökölt alakjuk. Inkább nézz baromi kövér nőket, és meglátod veled nincs semmi baj.

Ha valaki megjegyzést tesz az alakodra, azt hagyd ott.

2020. márc. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is kb. olyan az alakom, mint a tiéd (163/53). Még az is, amit a bordáid alakjáról írtál. Fogadd el, nekünk ilyen az alakunk (gondolom, nem vagyunk vele egyedül), másoknak meg másmilyen. A súlyod rendben van, kövér végképp nem lehetsz, fogynod nem kell. Hasizmokra felsőtest gyakorlatokkal edzhetsz, ha gyengék. És ne állj görbén, húzd ki magad :)
2020. márc. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem te alma alkatú lehetsz, úgyis mondják, hogy hasra hízó típus.

A körtéknek van olyan alakjuk, hogy lapos has, vékony derék, mégsem látszanak ki a bordáik.

Ha mindenképp a lapos has az álmod, akkor leadhatsz néhány kilót. Ha ugyanakkor felszedsz pár kiló izmot, ugyanúgy 52 kiló leszel, viszont sokkal jobb alakod lesz.

2020. márc. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Babám, el kell mondjak valamit. Sajnos van méhed meg petefészked ami azzal jár hogy alul kidudorodik a hasad, (belekről ne is beszéljek amik szintén helyet foglalnak arrafelé) és zsírpárnát raktároznak a nemiszervedre és az afölötti részre a hason a menstruáció miatt. Ne nézz annyi instagramot. Rosszat tesz.
2020. márc. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Dehogy taszító, ne beszélj sületlenségeket. Jó vagy úgy ahogy vagy.
2020. márc. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
6/7 Ez a komment felvillanyozott! :D Nagyon igazad van mellesleg!
2020. márc. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok az 52 kg 160 cm-hez nőként. Egy kis pocak vonzó a nőkön, szerintem. Ha zavar téged az alakod, akkor pedig muszáj lesz keményebben edzened és figyelni a kajára. De hangsúlyozom, ettől még biztos így is tetszel sok férfinak.
2020. márc. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!