Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a méreteimrő...

Mi a véleményetek a méreteimről? Szerintetek jók?

Figyelt kérdés

Én nem nagyon szeretem a méreteket: a mellem még oké de a derekam lehetne egy kicsit vékonyabb,meg a csípős is elég széles. Amúgy a kinézetemmel is meg vagyok elégedve csak a méreteket nem szeretem. Ezért vagyok kíváncsi a véleményeteket. Szerintetek jók?

Szóval a méreteit:mell:82cm

derék:67cm

csípő:94 cm

82-67-94(bocsánat hogy kétszer írtam le,csak így lehet átláthatóbb)

172 cm vagyok és 16 éves.

Aki ilyesmi magas esetleg leírná neki milyenek a méretei?


Sokat segítene a válasz mert így látatlanban jobban megmondják az igazat mint a szemembe. Meg hát ugye a barátaim minden képp jókat mondanak.

Előre is köszönöm 🙂!



2020. márc. 18. 17:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elírások miatt,az autokorrekt miatt van.
2020. márc. 18. 17:35
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Körte alkatod van, a méreteid ennek megfelelőek.

Nem érdemes ezen gondolkoznod, ha harmonikus a külsőd, és elégedett vagy vele, amiben a külső szemlélők is egyetértenek.

2020. márc. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezek csak számok. Ezek alapján nézhetsz ki jól, de szarul is. Nem kéne azzal foglalkoznod 16 évesen, hogy mi hány centi rajtad, főleg, hogy nyilvánvalóan tudhatod, hogy nincsen probléma a súlyoddal. Ha mégsem tetszik amit látsz a tükörben, akkor pedig lehet sportolni.
2020. márc. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

170 vagyok

Mell 96

Derék 68

Csípő (vagyis inkább fenék) 99


De ettől még lehet máshogy oszlik el pl a lábaid hossza vagy a felsőtested hossza miatt.


Amúgy ha elégedett vagy ránézésre, mit stresszeled magad számokon? Különben is, 16 vagy, nagyon sokat fogsz még változni

2020. márc. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 heti négyszer járok 2 de valamikor 3 órás edzésre. Most hogy nem lehet,minden nap szoktam futni. Már fogytam is 3 kilót.
2020. márc. 18. 20:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Álomcsaj <3
2020. márc. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy fogynod kellene, az egyetlen kevesebb méret a melled, aminek az nagyon rosszat tesz.
2020. márc. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 nem zavar ha kicsi a mellem.
2020. márc. 18. 20:15
 9/9 anonim ***** válasza:

175 cm

61 kg

85-67-90

2020. márc. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!