Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől mutathat 1.5 kg-al...

Mitől mutathat 1.5 kg-al többet a mérleg?

Figyelt kérdés
Mindennap tornázom, számolom a kalóriákat. Megállt a fogyásom, tegnap este 3 kg-al többet mutatott. Reggel 3 kg-al kevesebbet, ma délben 1.5 kg-al többet. Digitális mérleg. Most melyik érték lehet a helyes? Miért állt meg a fogyásom?
2020. márc. 19. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy eszel iszol, egyik érték sem helyes. Ne méregesd magad minden nap. 2 hetente, havonta már a valós tendenciát mutatja.
2020. márc. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen, frászt kaptam, elemet cseréltem és elmúlt a hiba.

1-15 kg viszont sajnos egy hirtelen víz visszatartás miatt elő szokott fordulni, amikor nagyon sósat eszem. De amikor nálam ilyen 2-3 kg volt, akkor az elemcsere megoldotta.

2020. márc. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*1-1,5 kg
2020. márc. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%
Napi ingás simán lehet 1-2kg, hiszen élő szervezet vagy. Ne méregesd magad gyakran, csak feleslegesen idegesíted magad.
2020. márc. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!