Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Utolsó 6-7kg leadása karantén...

Utolsó 6-7kg leadása karantén alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már 5 hónapja diétázok és eddig sikerült leadnom 13 kgt és már csak kb 6 kg van hátra. Most hogy nincs suli, egy hete itthon vagyok és nem tudok fogyni pedig figyelek a kajára és edzek is itthon. Hogyan lehetne ismét beindítani a fogyást itthon?

2020. márc. 22. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Többet mozogsz vagy kevesebbet eszel, vagy mindkettö.
2020. márc. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még jobban figyelj a kajára!
2020. márc. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem igyál salaktalanító,tisztító teákat
2020. márc. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csökkenteni kell a kalóriákat, mert hiába tornázol otthon, kiesett a napi aktivitás, a gyaloglás, amit az iskolába járással csináltál.
2020. márc. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
34%
Futni azért még kimehetsz. Én is kiszoktam,S már leadtam 2 kg-t,természetesen nem is eszek 6 után,előtte is odafigyelek mit. Javaslom hogy töltse le a lose weight in 30 day nevű appot.
2020. márc. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Futni kimehetsz szigorúan csak egyedül és kerülj is másokat. Ha nem megoldható ez sem akkor próbáld tartani a súlyodat ennyi pihenő szükséges is, meg ha visszaáll szépen minden a normál kerékvágásba akkor újra elkezdheted.
2020. márc. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb szénhidrát
2020. márc. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy a karantén miatt állt le, lehet hogy elértél egy stagnálási szintet, tarts ki majd beindul újra. Viszont a futás vagy más karido edzés tényleg jó ötlet, az nagyon megnyomja. Főleg az éhgyomri kardio reggel.
2020. márc. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!