Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Keveset ettem ma?

Keveset ettem ma?

Figyelt kérdés

Tegnap lett rendelve pizza. De nem ettem mar belole este. Reggelire megettem 2 szeletet belole (normal meret) utana kimentem futni 8 km-et.

Nem sokkal utana csinaltam 3 tojasbol rantottat+1 szelet barna kenyer es zoldsegek. Ezzel nagyon jol laktam. Az elobb keszitettem zabpalacsintat (zabliszt, viz, tojas, mandulatej) ebbol megettem 2 darabot proteines cukormentes “nutellaval” es ettem 4 db abonett kenyeret csirkemellel+paradicsommal.

Egyszeruen ugy erzem elvagyok telve, nem kivanom a kajat, de ahogy szamolgattam ez igen csekely eddig. 166 centi vagyok es 53 kilo kb

Estere gondoltam meg egy nagyon kicsi halat leeroltetek..


2020. márc. 22. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a célod?
2020. márc. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Formasodas
2020. márc. 22. 16:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor valamit rosszul csinálsz, mert tömegnövelésnek ez édeskevés
2020. márc. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, ez a mai nap igysikerult. De nem tudok tobbet enni, rosszul vagyok mar. Es egyre nehezebb..
2020. márc. 22. 17:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha csak a mai napod ilyen, akkor ne erőltesd, de a többi nap figyelj oda jobban!
2020. márc. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!