Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok a fogyókúrát...

Hogy bírjátok a fogyókúrát hogy nem mozdultok ki?

Figyelt kérdés
Hogy lehetne kibírni ezt a pár hónapot? Egyszerűen megállt a fogyásom. Ti hogy diétáztok ilyenkor?

2020. márc. 23. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én eleve úgy vásároltam be, hogy ami az előre megtervezett étrendhez kell. Minden napra megvan, hogy mit eszek, és ha többet ennék az ugye már a következő napi kaja lenne. Nekem pont, hogy így jobban megy a fogyás, hogy nem ugrok be minden nap a boltba.

Nemtudom mennyire tankoltál fel kajából, de ha legközelebb mész bevásárolni, próbálj meg te is előre tervezni.

2020. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nekem is könnyebben megy most a karantén alatt tartani a diétát. Ahogy az előző válaszoló írta, én is pár napra előre eltervezem miből és mennyit eszek és eszerint vásárolok.
2020. márc. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon jól megy! Ritkán megyek a boltba, megtervezem az étrendemet és szinte minden nap van időm edzeni itthon.
2020. márc. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az internet tele van tornavideókkal. Kimozdulni se szükséges ahhoz, hogy tornázz minimum 1 órát intenzíven.
2020. márc. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is jobban megy,mivel itthon több időm van erre figyelni főleg mozgás tekintetében,a diétám eddig is rendben volt,de most jobb hogy nem tudok boltba menni minden nap.
2020. márc. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy megy az életmódvàltàs ahogy eddig, semmi nem vàltozott. A mozgàs se vàltozott, mindig itthon mozgok.:)
2020. márc. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!