Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplaltam SEGITSÉGGG! Mit tegyek?

Koplaltam SEGITSÉGGG! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nyáron elkeztem "fogyokurázni" de annyira belebolondultam , hogy szinte semmitt nem ettem és keményem edzetem

Fogytam 23 kgt és még mindig lógnak a hájaim 😔

Most ott tartok , hogy akármit megeszek/iszok minden meglátszik rajtam

3 hónapja nem jött meg

A melleimet is lefogytam (szó szerint)

Elkezdtem hanytatni magam , mert lelkiismeretfurdalásom volt , de aztán már nem is kellett hánytatnom magam , mert már magától jött amitől nagyon kiakadtam , de egyben

Szüleim nagyon megilyedtek , hogy mi van velem , de nem merrek semmitt mondani nekik , mert álandoan basztatnak , hogy nekem kellett ezz és , hogy ők mondtak , hogy ne csináljak hűlyeseget (mostmar nagyon megbántam 😐)

Most próbálok egéségessen étkezni , de meg ez is meglátszik

Túdom a koplalásnak ez a következménye .. de nem túdom felfogni , hogy 7 hónapnyi "koplalás " 1-2 étkezésnél már meglátszik

Már depreszios állapotba vagyok , a súliba is elküldtek az iskola pshiologushos

Sokszor éjjeleket sírok át , és nappal a csaladommal orditozzok ,mert ki vagyok

Nem túdom mit tegyek

Mit egyek /igyak?

Mit tegyek , hogy ne hizzak ?

Kérlekk segitsetek!🙏😭

Ne kövezzetek meg ti iss (bár vólna miért)



16/L



2020. márc. 23. 22:24
 1/5 anonim válasza:
60%
Na figyelj ,fejezd be ezt a hülyeséget ,edzzél tovább és kezdjél el normálisan étkezni ,keress valami jó diétát mert a fogyókúrával mindig csak jojózni fogsz.A hánytatás meg aztán borzasztó dolog.Fejezd be..Ha szépen edzel és normálisan étkezel akkor rendbe fogsz jönni.
2020. márc. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a legnagyobb probléma, hogy a koplalással izmot vesztettél. Emiatt lett a zsír-izom arány, és emiatt lóg a bőröd.

A menzeszed a koplalás miatt marad el. Ugyanis ilyenkor a szervezet leállítja a nem létfontosságú funkciókat, hogy fenntartsa a létfontosságúakat (szívverés, légzés, kiválasztás... stb).

Van megoldás, de tetszik/nem tetszik, híznod kell!

Viszont sokkal jobban fogsz utána kinézni.

Elsö körben izmot kell felszedned. Ugyanis nagyon sok mindent az izmok működtetnek. Plusz az alakodat is az határozza meg. Most ezért vagy plöttyedt, mert alig van izmod.

Először is olvasd el "A sárga kapszula" könyvet, hogy megismerd a tested működését. Netről le tudod tölteni.


Utána jön az izomépítés. Ezzel kapcsolatban:


[link]


Az edzés jelenleg neccesebb, mivel a termek be vannak zárva, de ha van otthon súlyzós, vagy gumiszalagod, kezdésnek az is több a semminél. Aztán ha lemegy a járvány, irány a terem!


Arra készülj fel, hogy hosszú folyamat lesz. Nem írtad, hány kg vagy, és milyen magas. De legalább 1-1,5 évvel számolhatsz.

Ha már felszedned a szükséges izmot, utána pucolhatod le a felesleges zsírt, ezúttal már ésszel!

2020. márc. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat

Megpróbálok kezdeni magammal valamit 🙂🙏

Es amúgy 174 cm , 57 kg vagyok!

2020. márc. 24. 08:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan 61 kg-tól lenne neked az ideális. Kb. 55-től még éppen egészséges.

Szóval annyira nem nagy a baj ezek szerint. Egyél egészségesen, mozogj! És próbálj meg pár kg izmot felszedni. Ne legyél türelmetlen! Kb. 30-50 dkg/hónap, ami odafigyeléssel, reálisan hozható.

2020. márc. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak ügyesen😉
2020. márc. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!