Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csontos test, hájas poci.!?

Csontos test, hájas poci.!?

Figyelt kérdés

Mit tehetek ellenne ?

Nagyon zavar!!



175 cm , 57 kg 16/L



#Nagy poci #csontos test
2020. márc. 23. 23:08
 1/8 SZücsöm ***** válasza:
100%
Izmosodni és hájat leadni vagy fordítva.
2020. márc. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos helyi fogyás nincs de ha eljársz edzeni azzal szépen tudsz majd formásodni. Építs izmot, az segíteni fog

Sok nő hasra hízik, ez normális.

2020. márc. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát pedig szerintem az adatok alapján nincs vész a testeden, de az agyadnál annál inkább.
2020. márc. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De nem nah , komolyan beszélek

Szó szerint csontos vagyok , viszont a hasamon van pár kg felesleg , ami nem akkar eltünni onnan semmi féle modszerrel

2020. márc. 24. 10:11
 5/8 A kérdező kommentje:

És azért lettem csontos mert elkezdtem fogyozni , hogy a hasamat lecsökentsem persze dzetem is , ( túdom , túdom nincs helyi fogyás)

De most azért nem merek diétázni , mert félek , hogy még csontosabb lesszek visszont a hasam megmarad

2020. márc. 24. 10:14
 6/8 anonim ***** válasza:
A fogyás 70%-ban az étkezésen múlik, 30%-ban az edzésen.
2020. márc. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ezz igy igaz

Próbalok egézsegesen étkezni !🙂

2020. márc. 24. 10:17
 8/8 anonim válasza:
167cm ès 53kg vagyok. 49 kgròl hìztam fel 53ra 2 èv alatt. Nagyon nehèz hìznom. No de most a hasam nagy :D tudom mirol beszelsz.felülèssel hasprèssel dolgozom az ügyön. Egyenlőre működik :)egèszsègesen ettem ès eszek is :)
2020. márc. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!