Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem fogyok, csak dagadok. Mit...

Nem fogyok, csak dagadok. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mennyi ideig normális, hogy diéta betartásával (nem, nincsenek rejtett kalóriák, meg esti nassolás, meg semmi ilyesmi) és erősítő-aerob edzéssel csak dagadok és dagadok? Most már teljesen el vagyok keseredve, hetek óta csak egyre több a combom körmérete és a mérleg is egyre többet mutat. Nem koplalok, de jóval kevesebbet eszem, és csakis egészségeseket, semmi cukrot, délutántól már semmi szénhidrát, stb...

Segítsetek. :( Oltogató hozzászólásokat figyelmen kívül hagyom.



2020. márc. 24. 08:46
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
50%
Én meg ahogy megyek a kocsimmal, egyre több benzin van benne. Félek, hogy egyszer ki fog folyni. Komoly válaszokat kérek!
2020. márc. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hány centi, hány kiló, mit eszel pontosan, mennyit sportolsz pontosan?
2020. márc. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha Nálad ez így van, akkor térj vissza gyorsan előző életmódodra és örömmel konstatálhatod a körméreted és a sűlyod kívánt változását.
2020. márc. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

32 (nemsokára 33) éves nő.

165 cm.

Már 64,5 kiló. :((

Reggelire és ebédre kis lassú ch, délutántól már csak fehérje és valamennyi zsír, de csakis jó minőségű. Sok zöldség, néha cukormentes desszertek.

Naponta-kétnaponta jó intenzíven edzek kb. 1 órát, van benne aerob mozgás, de erősítések is. Rendszeresen van izomlázam, az edzések végére mindig megizzadok. Utána zero shake-et iszom.

2020. márc. 24. 09:31
 5/34 anonim ***** válasza:
Mennyi kalóriát fogyaaztaaz nsponta? Mennyit égetsz el? Szedsz valami gyógyszert aminek lehet ez a melkékhatása?
2020. márc. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:

Akkor fogysz, ha tobb energiat egetsz el mint amit beviszel talan ez az elso dolog, a masodik, ha sportolsz az jo...de az izom nehezebb mint a zsir.

Szerintem szarni kell a hulye dietakra, csak tobbet egess mint amit beviszel.

Mi az egeszseges? Amit mondanak a "nagyok"?

2020. márc. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Kb. 1700 kalória. Ha ennél kevesebbet eszem, akkor nem tudok éjjel aludni az éhségtől...

Elégetni? Fogalmam sincs. Azt szerintem nem lehet meghatáozni. Ezek a fitnesz órák is csak saccolgatnak, mert mindenkinek tök más a metabolizmusa. Nem beszélve az edzés után égetett további kalóriákról, ami ki tudja, kinél mennyi.

Az az egy biztos, hogy kizárt, hogy túl sokat viszek be és túl keveset égetek el. Minden reggel korgó gyomorral ébredek és alig várom a reggelit...

Gyógyszerre nem a válasz.

2020. márc. 24. 09:42
 8/34 A kérdező kommentje:

Nem követek semmilyen hülye diétát, pontosan a kalóriadeficitet tartom, amiről beszélsz.

Mégis, hetek óta csak gyarapodás van. ;(

2020. márc. 24. 09:44
 9/34 anonim ***** válasza:

Az 1700kcal neked a súlytartáshoz elég.

Leírnád pontosan, hogy mit és mennyit eszel egy nap. Illetve, hogy mit iszol.

2020. márc. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Pajzsmirigyed,vércukrod rendben? Ha van otthon cukormérőd, akkor én a helyedben pár napig méregetném a vércukrom. Evés előtt és után, és írnám.
2020. márc. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!