Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki hogyan fogyott 100kg felett?

Ki hogyan fogyott 100kg felett?

Figyelt kérdés

110kg vagyok fogyokurazom de neha elgyengulok.

Esetleg valaki aki most kezdene a fogyokurajat?


2020. márc. 24. 15:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%

Úgy, hogy diétáztam és nem gyengültem el.

Ha valaki most kezdené az neked miben segítene?

2020. márc. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Kovettel valami etrendet?

Vagy kaloriat szamoltal?


Nem segitene, csak elmondhatna o hogy kezdi miket csinal stb...

2020. márc. 24. 16:09
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Semmit sem számoltam, egyszerűen jóval kevesebbet ettem.
2020. márc. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én másképp csinálom, apró lépésekkel, hiszen nem 2-3 hónap alatt lesz az ember 100 kg feletti. Először rászoktattam magam, hogy reggel megiszom kb. 3 bögre zöld teát :-) Ettől aztán kevésbé vagyok éhes :-)


Aztán rászoktattam magam, hogy nem addig eszem, amíg jóllakom, hanem egy kicsit kevesebbet.


Igyekszem sok húst enni zöldséggel, de vannak napok, amikor kenyeret is eszek, ha egyik nap "eleresztem magam", akkor másnap odafigyelek, ha megkívánom, akkor sütit is meg szalonnát is eszem - de ilyenkor meg elmegyek, "megkergetem magam" - ez azt jelenti, hogy olyan gyorsan mozgok, ahogy csak tudok.


Néha nem is vagyok éhes, olyankor "behúzom a féket"

Nem tudom, mióta csinálom, de lejött már 5 kg...


Azért így csinálom, mert diétáztam már, fél év alatt lement 10 kg - csak sajnos, amilyen gyorsan lement, úgy vissza is jött, amikor nem tudtam egy hajszásabb időszakban odafigyelni.


Ja, és most közbeszólt egy huzamosabb ideig tartó hasmars, amikor baromi éhes voltam, de fokhagymás vajas pirítóson kívül nem tudtam mást enni - no, hát ez nem valami fogyókúrás.


Sok folyadék, sok mozgás, sok hús-zöldség kombó, alma-sajt, lehetőleg kevés kenyér, de azért azt is eszem időnként, és nem stresszelek :-)

2020. márc. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%
A hatékony fogyókúrákról értekezők két legfontosabb ismertetőjele a sok idézőjel és smiley.
2020. márc. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, írtóra nem érdekel a cinikus véleményed, ugyanis nem Neked fogyok, hanem magamnak és úgy, ahogy nekem jólesik. És még azt sem állítottam, hogy ez a leghatékonyabb - nyilván sokkal gyorsabban is le lehet adni jó pár kilót - aztán még több visszajön.


A kérdező megkérdezte, hogy an csináljuk -én meg válaszoltam. Másnak meg más módszer jó... ennyi :-))))

Tessék Neked sok smiley :D

2020. márc. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%

"nyilván sokkal gyorsabban is le lehet adni jó pár kilót - aztán még több visszajön."


ööö nem... nem azért jön vissza több kiló mert gyorsan adtad le hanem azért mert képtelen vagy nem zabálni. Egyszerű fizika, bár a fogyókúrázók kb 90% képtelen felfogni. Tessék neked is itt egy smiley hátha érted mire értem :D

2020. márc. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

Napi 3 szőr étkezés, és mindegyik egy merokanalnyi.

És a lényeg, hogy nem gondolkodni.

Kiszedem a kaját megeszem és megyek a dolgomra.

2020. márc. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Tornaztam kemenyen, etrendet soha nem tudtam kovetni. Odafigyeltem h ne zabaljak fel mindent ami utamba kerul es kesz.
2020. márc. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2020. márc. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!