Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most lapos hasam van, de nem...

Most lapos hasam van, de nem kocka. Még sem szép. Most ez hogy van?

Figyelt kérdés

Szóval lapos a hasam,de nem tetszik,mert túl vékony. De mikor meg volt hasam,nem sok akkor az zavart. Ha ülők akkor nem vékony és az is zavar. Most csináljak kocka hasat? Mármint nem kocka azt otthon nem tudnám megoldani. De ha hasizmozok akkor mennyire fog változni?


Napi 500-1000kcal-t viszek be. A fogyokúra előtt sem ettem vmi sokat szóval ez nem olyan vészes nekem.


És egy másik kérdés,hogy amúgy miért van az,hogy bármennyit tudnék enni? A mekibe 5 sajtburger 1 kozepes sultkrumpli, shake, cola is belém fér és nem leszek annyira rosszul.


Sry a hülye kérdésért, de ézért (is)van az oldal.



16/l


2020. márc. 24. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A napi 500-1000 kalória - ha tényleg annyit eszel - veszélyesen kevés, nem csoda ha időnként felfalod a fél Mekit. A hasad, úgy tűnik, sehogy sem fog tetszeni, úgyhogy legjobb, ha nem foglalkozol vele.
2020. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem nem. 😂 akkor ettem annyi mekit mikor még nem foglalkoztam az alakommal.

Csak hogy miért tudok ennyit enni?

2020. márc. 24. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:

A koplalás káros, akkor is, ha szerinted ez "nem vészes".

1200 kcal a nagyon minimum, fejlődő szervezetnek ennél jóval többre van szüksége, minőségi ételekből (nem meki). Ha ilyen keveset eszel, a meglévő izmaid is leépülnek, és a hormonháztartásod is zavart szenvedhet.

A kockahas egy lánynak nem reális célkitűzés, ahhoz nagyon alacsony testzsírszázalék és sok edzés szükséges, ami (főleg ennyi kalóriabevitel mellett) nem egészséges.

Ha nem tetszik az alakod, tornázz otthon, csinálj hasprést. Nem kell túlzásokba sem esni. És egyél rendesen, legalább 1500 kcal-t, sok zöldséget, elég fehérjét.

A gyomor egy igencsak tágulékony szerv, teljesen normális, hogy sok étel belefér.

2020. márc. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos otthon nem tudom befolyásolni,hogy milyen étel legyen otthon. De egészséges étel nincs. Szénhidrátból és zsírból állnak az ételek otthon. Ezért választottam a koplalást. Am sok más lányok vékonyobbak, és arra mégsem mondják, hogy egészségtelenül vékony. Viszont hülye vagyok így nem tudom a hátrányait,ha a nem fejlődik megfelelően a szervezett.
2020. márc. 25. 11:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy kockás legyen a hasad, az erősítésen kívül minőségi ételeket kéne enni. (fehérjét!) husit salátával stb.

Az otthoni ételből is ebédelhetsz, egy kicsi leves vagy főzelék nem árt, húst ehetsz, csak ne egyél hozzá köretet. Reggelire egyél gyümölcsöt vagy zabkását (tudsz venni magadnak zabot és protein port, azzal édesítsd, egyszeri beruházás ami így jó sokáig elég lesz. vagy ehetsz főtt tojást, rántottát stb. Fehérje fogyasztás nélkül, pláne koplalva nem lesz kockás hasad, mert az izmokat zabálja fel a tested.

2020. márc. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!