Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hízhatok?

Miért hízhatok?

Figyelt kérdés

Nagyjából 1 hónapja egészségesebben táplálkozom, 2 hete edzek naponta, (1 nap pihenő) azonban mégis hízok. Mi lehet az oka?

Az étrenden annyit változtattam, hogy kenyeret, cukros italokat és édességeket egyáltalán nem, és naponta kétszer eszek, hétköznapi ételeket, mint például rántott hús, tört krumpli, melegszendvics stb..(kevesebbet mint előtte)

kardiót és saját testsúlyos edzés végzek , észrevettem, hogy az anyagcserém viszont csökkent.

Szerintetek mi állhat a dolog mögött?

Tudom, hogy ilyen étrenddel ne várjak csodát, de a hízást még mindig nem értem mitől történik.



2020. márc. 25. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:

A melegszendvicshez nem kell kenyér?

Ha nem akarsz makrózni számolj fixen kalóriákat leméred konyhai mérleggel amit eszel és beviszed yazioba / kalóriabázisba és kiirja mennyit ehetsz még utána. Egészséges ételekből is lehet annyit enni hogy hízz.

2020. márc. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szenhidrat alacsony kenyerrel csinalom.
2020. márc. 26. 00:07
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindenesetre koszonom a segitseget!
2020. márc. 26. 00:07
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

A napi 2 etkezes lassitja az anyagcserét.

Egyel 5 alkalommal.

Itt egy pelda hogy lasd az etkezesek jelleget:

Reggeli: zabkása

Tizorai: egy alma es eg marék olajos mag

Ebed: 1/3 hus 1/3 koret 1/3 zoldseg

Uzsi: puffasztott rizs

Vacsi: zsirszegeny turo es sajt, telejs kiorlesu kenyer, zoldseg

2020. márc. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha minden nap ràntott húst, krumplit meg ilyen szénhidràtbombàkat eszel, s eddig nem fogytàl, ez utàn se fogsz.
2020. márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!