Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szalkasitas/fogyáshoz milyen...

Szalkasitas/fogyáshoz milyen edzést érdemes követni? 19/f

Figyelt kérdés
185 cm vagyok 88 kg. Nem vagyok kövér egyáltalán csak hasam van egy kicsi. Saját testsulyos edzésekkel szeretnék fogyni. Shaun T hallotam hogy jó izzasztó érdemes ezt csinálni? Vagy csináljak szimpla fekvő, hasprés és társait a normális étrend mellet?
2020. márc. 27. 13:57
 1/3 anonim válasza:
Az insanity edzés videót tudom ajánlani. Elég kemény, de hatékony.
2020. márc. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Nyeljél le egy fosznideszkát
2020. márc. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szeraf45 válasza:

Szálkásítás, fogyás az elsősorban az étrendedtől függ és nem az edzésedtől. Saját testsúlyos edzéseket, bármit ami tetszik, mozgasd át az egész tested, ami jól esik, tedd oda magad.

Ha zsírból szeretnél fogyni, akkor a kalóriákat kell számolni és nem az ismétléseket!


Itt egy oldal, ha szeretnéd megtudni, mennyi a napi kalóriaszükségelted, és akkor annál kevesebbet kell enned egy 2-300 kalóriával.


[link]

2020. márc. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!