Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Te mennyit fogysz egy hónap...

Te mennyit fogysz egy hónap alatt? Én a kezdeti nagy meglódulás után beálltam 3-3,5kg mínuszra. Nem kevés?

Figyelt kérdés
Még mindig bőven van miből fogynom ezerkécccááááz kalóriát eszek egy nap (172cm, 84kg), sportolok is heti 2-3x.
2020. márc. 28. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Havi 1 kilo 🙃 nincs nagy sulyfeleslegem, sot sovanynak mondanam magam. Viszont nekem a cel a formasodas, egyebkent ne kiloba nezd! Centiket. Ugyanis az a fontos! :)
2020. márc. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Inkább túl sok. 2 kilót kellene fogyni havonta. A szó helyesen: ezerkétszáz.
2020. márc. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ó na nem mondod.


köszi a felvilágosítást!


és a válaszokat is köszönöm!

2020. márc. 28. 08:57
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Havonta 3-3,5 kilót fogysz? Mennyi volt a "kezdeti nagy meglódulás"?

Ez brutál gyors tempó, ennyit az ilyen 200 kilós fogyiműsoros tagok szoktak havonta fogyni. Ez nemhogy nem kevés, ez nagyon brutális. Pláne heti 2 edzéssel...

Hány kilóról indultál, és mennyi a cél? Figyelj a bőrödre, ilyen tempójú fogyásnál könnyen denevér lehet belőled. :D

Amúgy fiú vagy vagy lány? Korod? Csak érdekel. :D

2020. márc. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Heti 1-0,5 kg a normális, én úgy olvastam. Szóval a tiéd teljesen jó. :)
2020. márc. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2-es, you must be fun at the parties
2020. márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Első hónapban 7,5 kilót, de az biztos nem zsírból ment elsősorban, hanem (víz+glikogen),

másodikban 4-et, azóta 3.

2020. márc. 29. 09:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Vàltozó. A legelső hónap -5 kg volt, azóta mindig màs, nem egyenletes. Volt hogy 3 de olyan is hogy fél kg ment le egy adott hónap alatt. Ràérek, nem rohanok sehova. A súlyom se pàr hónap alatt jött fel, nem vàrtam csodàt sem mikor belevàgtam. Alig 13 hónapja csinàlom csak, -42 nél tartok és még a felénél sem jàrok, de én màr ennek is örülök, mert megkönnyítette az életem❤️
2020. márc. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!