Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nagyon vékony a sziluettem,...

Ha nagyon vékony a sziluettem, de skinny fat vagyok, akkor beleférnek azért heti szinten csokik, sütik, édességek a testmozgás mellett?

Figyelt kérdés
Ruhsbsn nagyon vékonynak látszom, de a hasam nagy, combjaim elég rezgősek, fenekem is nagyobb, csípőm vastag. De nem vagyok kövér. Formásodni szeretnék, elkezdtem heti 5-ször egy órát intenzívebben tornázni. Emellett szerintetek belefér mondjuk heti egy nap egy csomó édesség? Élek halok az édes ízekért, soha nem tudnék lemondani róluk. Csoki, nutella, házi és bolti sütemények, péksütik, fánkok, ilyesmik. Ha hetente egyszer elpusztítok ezekből vagy 2000 kalóriåt a kajámon tipúl, az azért nem teszi semmissé a testmozgásomat, nem?
2020. márc. 28. 18:34
 1/3 A kérdező kommentje:

*ruhában

Ja egyébként 166 cm/54 kg.

*kajámon túl

Bocsi

2020. márc. 28. 18:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz lemondani róluk, akkor el is dőlt a kérdés. A testmozgásodat nem teszi semmissé. Hogy a formásodásból lesz-e valami, azt nem tudom.
2020. márc. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Belefér időnként. De ilyen mennyiségben nem normális. Normális viszonyt próbálj kialakítani az ételekkel.
2020. márc. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!