Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mire figyeljek a fogyókúra...

Mire figyeljek a fogyókúra további részében? Leginkább a mozgással kapcsolatos dolgok érdekelnek, amelyeket lakásban is tudok csinálni.

Figyelt kérdés

Március nyolcadikán kezdtem el a fogyókúrát. 93,4 kg-nál mondtam azt, hogy itt a határ, és elkezdtem a fogyókúrát.


Jelenleg, 20 nap elteltével 87,7kg-nál vagyok (pár perccel a kérdés kiírása előtt mértem magam.)


Nem követek semmilyen étrendet, vagy fogyókúrát, sőt sajnos alig mozgok. A nyers erő technikát kezdtem el alkalmazni, és elkezdtem számolni a bevitt kalóriákat, viszont ezt szigorúan, mérleggel.


Naponta 1000-1200 kalória között állok meg, és ezt is igyekszem 4-5 étkezésre bontani.


Nagyon sok paradicsomot, és uborkát, és tojást eszek (arányosan a többi elfogyasztott ételhez képest.)

Amit teljesen kizártam, az a gabonafélék. Sem kenyér, sem hasonló pékáruk, ha valamihez muszáj vagyok ilyet enni, akkor az abonett szeleteket választom. Más ételt nem korlátozok, csak a mennyiséget.


Leginkább plusz kilók a hasamon voltak és még vannak. A cél 82 kg. Természetesen teljesen lapos hasat szeretnék.


Szerencsére rettenetesen konok, és kitartó típus vagyok, ezt a szigorú étrendet fejben igazából bármeddig képes vagyok csinálni, de biztosan nem egészséges hosszútávon.

Milyen mozgásformát érdemes választani a lapos hashoz, ami a fogyókúrát "felgyorsítaná"? A szobabicikli hatásos? - Ha már nagyon optimista akarok lenni, és a nagyon távoli jövőt nézem, a minimálisan kockás has a kidolgozása, az elért lapos has után kell kivitelezni, vagy ezt a felesleges zsírt kell már ilyenkor átdolgozni?



Köszi előre is a segítséget.


2020. márc. 28. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Először is éhezteted magad, ami semmi jóra nem vezet. Se az emésztésednek, sem a bőrödnek, főleg nem a hosszútávú céljaidnak. Nőknek 1200kcal, férfiaknak 1500kcal alá nem szabad menni. Zsírból soha nem lesz izom, és helyi fogyás nincs, bármennyit edzenél is rá.
2020. márc. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!