Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az emberek többsége miért nem...

Az emberek többsége miért nem tudják elképzelni, hogy valaki megfelelő táplálkozással és sporttal fogyott le?

Figyelt kérdés

Itt gyakorin olvasom, hogy néhány embernek az volt a reakciója egy ismerősük fogyására, hogy biztos beteg. Ezt mondjuk én még nem kaptam meg, de mást igen. Pl, hogy biztos alig eszem valamit, vagy hogy szakítottak velem és bánatomban nincs étvágyam. Volt, aki megkérdezte, hogy a magasságom nőtt-e :D Egyszerűen képtelenek egyesek belegondolni, hogy valaki ezt egészségesen és tudatosan csinálta.


Nektek is van ilyen tapasztalatotok?


2020. márc. 30. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
mibajod?
2020. márc. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Biztos vannak hülyék, de ezt mostúgy érzem te generálod magad körül...

Én még nem találkoztam max 1-1 véleménnyel, hogy nem kell fogynom meg ilyenek.

2020. márc. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Életemben nem találkoztam ilyennel. Biztos vannak irigy emberek de nem ez az átlag.
2020. márc. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán tapasztaltam még ilyesmit. Itt gyakorin belefutottam már olyan kérdésekbe, amiben pl. a kérdező az első héten 6 kilót fogyott, meg utána még 2 hónap alatt huszonötöt, pedig nem 250 kilóról indult, csak mondjuk 80-ról... na ilyen esetben természetes, hogy mindenkiben felmerül, hogy valami baja van.

De ilyet még mondjuk sose hallottam, hogy "biztos szakítottak vele, azért fogyott". :D

2020. márc. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!