Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék lefogyni első...

Leodina12 kérdése:

Szeretnék lefogyni első körben 6-7 kilogrammot. Otthoni edzek, de örülnék ha valaki írna egy edzésterv szerűséget. Szeretném még ha esetleg valaki tud egy étrendet is összeállítani! Hogyan tudnék hatékonyan lefogyni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Azzal viszont az a baj, hogy főznek rám és az ebédet nem tudom diétásan megoldani, max. kevesebbet eszek.(itthon nincsenek súlyzók).

2020. márc. 31. 16:36
 1/8 anonim válasza:
Rossz kategória!
2020. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért lenne rossz a kategória?
2020. márc. 31. 17:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak hogy érezd..

Más kell egy szumó birkózónak, más kell egy manökennek, más kell férfinek, más kell nőnek.

Más kell egy teenegernek, más a korosabbnak.

Ne ez nagyon nem mindegy, nem gondolod?

2020. márc. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De. Tudom, hogy más kell nekik.
2020. márc. 31. 18:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Értem..

De Rólad semmit se tudunk, mert még most sem, közelítőleg sem árulsz el semmit.

Na ehhez kellene Neked valakitől edzésterv összeállítva.

2020. márc. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Súly, magasság?
2020. ápr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem írtam be nyilvánosan, de ha valaki tud segíteni annak privátban írom meg az adatokat:)
2020. ápr. 1. 12:01
 8/8 anonim válasza:

Fontos az, hogy leírd a paramétereid.

-kor

-testalkat

-súly, magassághoz viszonyítva

De legalább a cél megvan.

Ezeknek a függvényében lehet eredményes és jó edzéstervet összerakni tulajdonképp, hogy mit, mennyit, mikor csinálj. Meg azt, hogy mit étkezz és mikor.

Egyébként nagyon egyszerű ha lazán le akarsz fogyni. Több kalóriát égess el mint amit beviszel. Nem kell csökkenteni a kalóriát, egyél rendesen mert tápanyagra mindig szükség van. Annyi hülyeség van a neten erről. Többnyire olyan baromságok hogy lusta vagyok mozogni de fogyni akarok de lusta vagyok tenni érte ezért egy lepke adagot eszek meg egy nap kb 1000 kcal és lám fogyok csak éppen ez k egészségtelen. Egyél nyugodtan csak kezdj el mozogni. Biciklizz, ugrókötelezz vagy bármit, edzés. Meglátod fogyni fogsz és még meg is erősödsz :)

2020. ápr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!