Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2-3 kiló felesleg van rajtam...

2-3 kiló felesleg van rajtam és szeretném leadni. Körülbelül mennyi idő alatt fog ez menni?

Figyelt kérdés
166 centi magas vagyok és 63 kiló. 59-60 szeretnék lenni. Tudom hogy annak nehezebben indul be a fogyás akin kevesebb a felesleg mint akin pl 100 kiló a felesleg. Viszont az jelenleg kialakult helyzet miatt (koronavirus) nem nagyon tehetem meg azt sem hogy hiper szuper diétákba kezdjek meg eljárjak kondiba vagy úszni. Nem nagyon van most pénzem ilyenekre. Tehát az lenne a kérdésem hogy kb mennyi idő alatt tudom elérni a célom és milyen edzés formát javasoltok?

2020. ápr. 1. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyelőre otthoni torna, vagy eljárhatsz még futni, lépcsőzni, ha olyan helyen laksz. Első sorban pedig egyél kevesebbet, főleg szénhidrátot, ne igyál üdítőt, sem gyümölcsleveket. Minden étkezéskor legyen zöldség is a tányérodon.
2020. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, hogy te mennyi idő alatt tudod leadni. Normális diétával másfél hónap alatt leadható a 3 kiló. Itt egy edzés:

https://www.youtube.com/watch?v=95846CBGU0M&feature=youtu.be..

2020. ápr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna a kérdést 😀
2020. ápr. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!