Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 168 cm vagyok és 58 kg. Kéne...

GySzilvia kérdése:

168 cm vagyok és 58 kg. Kéne fogyókúráznom?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 2. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk, hány éves vagy, nem tudjuk, milyen testalkatú vagy, ezért nem tudunk válaszolni. Sok túlsúly semmiképp nem lehet rajtad.
2020. ápr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne kúráznod, de ha nem tetszik amit a tükörben látsz, akkor sportolni ajánlott. Meg amúgy is, mert a passzivitás a legnagyobb gyilkos a világon.
2020. ápr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Fogyókúráznod semmiképpen sem kell, ha nagyon nem tetszel magadnak akkor étkezz egészségesebben és mozogj.
2020. ápr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg azt mondják a magasság -110cm az ideális testsúly. Szóval neked ez megvan.

De a gyakorlatban mondjuk szerintem több mindentől függ, hogy kinek mi az ideális v.kinek mi áll jól.

2020. ápr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem
2020. ápr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sport elég lesz meg próbálj nem kúraszerűe egészségesen kajalni már csak a közerzeted meg az egészséged miatt is
2020. ápr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem,a súlyod rendben van,ha hájas vagy így is,akkor inkább izmot próbálj felszedni,mert a zsír-izom arányod miatt tűnsz hájasnak.
2020. ápr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A számok alapján nem kell, de te látod, hogy hogyan oszlanak el rajtad a kilók. Ha pl a hasadra megy mind, akkor érdemes a hájból leadni, formásítani magadon.
2020. ápr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!