Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Otthon (szoba) is végezhető...

Otthon (szoba) is végezhető élvezetes mozgás fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Végre találtam egy tök jó spinracing órát, amit egy jófej fiatal lány tartott, jó zenékkel, nagyon jó volt a hangulat stb. és megszerettem. Ez volt az első olyan mozgásforma, ami tényleg tetszett, jól éreztem magam és szívesen jártam. Viszont a jelenlegi időszakban nem tudok járni az órára, haza kellett költöznöm, egyébként is bezárt a terem, nincsenek edzések, nyilván mindenki tudja, hogy miről van szó a járvány idején. Már így is híztam amióta itthon vagyok, de nem szeretném ezt tovább így folytatni, nem akarok még tovább hízni és valamit mozognom kellene. De mit?

A Rubint Réka edzéseit megmondom őszintén, hogy nem bírtam végigcsinálni egy órán keresztül és én nagyon untam is, szerintem túl monoton, nem tetszik a zene, idegesített a hangja, nem tetszett. Keresgéltem a neten hasonlókat, de igazából egyik sem tetszett. Még a jóga volt a legszimpatikusabb, de az pedig nem tudom, hogy egyáltalán számít-e bármit is. Itthon ugyebár nincs is semmilyen eszközöm (nem is kívánok vásárolni), kimondottan sok időm sincsen, a szobában tudok csak egyedül mozogni és nem túl sok a hely, az emeleten nem szeretnék nagyon dörömbölni sem (pl. ugrándozni)…

Ha valakinek van valami jó ötlete, videó, csatorna, online órák stb., akkor azt szívesen fogadom :)

21/L


2020. ápr. 2. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én mostanában applikációkat szoktam letölteni, nekem nagyon beváltak. Lehet külön hasra, popsira stb, van, hogy több napot lenyomok egymás után, jó, nem ugyanaz, mintha elmennék kondizni, de ahhoz tökéletes, hogy mozogjak vakamit :)
2020. ápr. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam, hogy ami kb tetszik mozgásos videó, (jó mozdulatok vannak benne, stb) azt lenémítva nézem. Egy másik fülön pedig berakok egy lejátszási listát kedvelt zenékkel. Tehát a feladatot látom, a saját zenémet meg hallgatom közben.
2020. ápr. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én mostanában Chloe Ting és Emi Wong videóira szoktam tornázni itthon (Rubint Rékát én sem szeretem). Chloenak van honlapja is, ahol ilyen kihívások vannak, konkrét edzéstervekkel, így (engem legalábbis) motivál, hogy pl egy két hetes kihívást végigcsináljak. Ezek olyanok, hogy vagy írják, hogy nincs ugrándozás benne, vagy ha van, akkor mellette mutat alternatívát is, hogy ne kelljen ugrálni.

Illetve amit én tanácsolni tudok még, hogy némítsd le ezeket, és indítsd el a saját zenédet amit szeretsz. Ha van spotid, akkor ott vannak konrét edzős playlistek, amikben szerintem tök jók vannak, de én csináltam saját műsorlistát, amiket szeretek, és így egész tornázás alatt kb a zene (magamban) éneklésével vagyok elfoglalva. Régen is megpróbálkoztam ezzel, de akkor még nem zenére, mindig abbahgytam, uncsi volt, de most tök jól elvagyok már 4 hete így :)

2020. ápr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Emi Wong hatásos?

Ma kezdek bele.

2021. márc. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok, nekem addig hatásos volt amíg kezdő voltam, miután már könnyebbnek éreztem a gyakorlatokat Lilly Sabrira váltottam. Egyébként hatásos volt igen, fogytam tőle (illetve a kajára is figyeltem persze :)), az összkép sokkal jobb lett.
2021. márc. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
4. vagyok, köszi a választ!
2021. márc. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!