Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Plank mire elég? Formál azért?

Plank mire elég? Formál azért?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 3. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha megfelelő a kivitelezés, akkor jól erősíti a core-izmokat. Több változatát együtt a legjobb alkalmazni.


A formált úgy érted, hogy égeti-e a zsírt? Ha igen, akkor nem, mivel nem éget annyit, hogy zsírhoz nyúljon a szervezet, ez az izmoknak, ízületeknek és tartásnak jó.

2020. ápr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A formálás alatt az izmok formálását értettem, tudom, hogy nem égeti a zsírt.
2020. ápr. 3. 15:07
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen, izomformálásra nagyon jók ezek a gyakorlatok. Csak a helyes kivitelezésre figyelj oda, mert úgy használ, nem az időre kell figyelni, hanem a helyes tartásra.
2020. ápr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Most komolyan az a kérdés hogy bármit is formálódik a tested 2*30mp planktől?😀😀😀😀
2020. ápr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen, komolyan ez a kérdés:)
2020. ápr. 4. 14:04
 6/8 SZücsöm ***** válasza:
0%

Formálni a testet zsírégetéssel lehet és/vagy izomtömeg növeléssel. Ahogy fentebb írták zsírégetéshez nem a legjobb módszer viszont ez az izomtömeg növelésre még inkább igaz.


Plank elég pl: ha kezdő vagy kevés izomtömeggel (általában nők),ha nem nagyon akarsz izmosodni csak karbantartani a testet pl mama torna,+ a semminél a plank is sokkal jobb. Ezzel nem azt akarom írni hogy a plank edzés nem tud megterhelő lenni de alakformálásra nem túl ideális, viszont a semmi helyett tökéletes(helyes étrenddel).

2020. ápr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Amikor korábban lefogytam csak zsírégetést csináltam (kocogás), viszonylag plötty lett a végeredmény.

Mit javasoltok akkor most a futás mellé kiegészítésként, hogy formásabb is legyek?

2020. ápr. 6. 15:34
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

Azert a plank joval hasznosabb! Igaz, nem 2x30 mp, de nem is kell fel orakat csinalni.

[link]

2020. ápr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!