Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy fogyás kézből?

Létezik olyan hogy fogyás kézből?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami vékony, de elkezdtem edzeni és fogyókúrázni is. A probléma viszont az, hogy nem hiszem hogy kézfejből lehet fogyni pedig kicsit husi a kezem. Meg fog nőni a kezem? Vagy a sima fogyás arra is hatni fog?

Ha már itt tartunk toka ellen lehet valamit tenni? Arcból is jó lenne fogyni egy kicsit, bár úgy látom ahogy növök javul a helyzet. Tippek?


Normális válaszokat kérek



2020. ápr. 5. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha fogysz akkor apránként mindenhonnan fogsz fogyni ahol zsír van, pl mellből is. Ugyan úgy fog lemenni arcról, tokáról, kézről.

Ilyen toka elleni gyakorlatok vannak, de ha a súlyfelesleg miatt van azon nem segít, de attól próbálkozhatsz.

Sok sikert a fogyáshoz és az edzéshez :)

2020. ápr. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem létezik ilyen

minden kifejeződik, ahogy elég a zsírtócsa a testedről

2020. ápr. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogsz fogyni. Nálam pl onnan ment le először. Általában az emberknek azokról a részekről nehéz fogyni amit nem hálóznak be vérerek és nehéz "felhevíteni" pl arc, vagy akár a hasad alja.
2020. ápr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
15 kg fogyás végére eltűnt a tokám, és lötyögnek az akkori gyűrűim az ujjaimon, sőt az óraszíjamat is bentebb kellett vennem. Úgyhogy igen, létezik. A lábszáram is vékonyabb lett (bár izmosabbnak látszik), ezt abból vettem észre, hogy a csizmám szára már nem volt olyan szűk, mint akkor.
2020. ápr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!