Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerülte leadon kb 40 kg-ot...

Sikerülte leadon kb 40 kg-ot és érdekelne hogy létezik e olyan szer/eszköz (bármi :'D) amitől a bőröm feszesebb lesz? 20f/180cm/75kg.

Figyelt kérdés
Egy ideje edzek rendszeresen saját testsullyal, kb egy éve kezdődött a fogyás, és fél évig tartott, próbálok sokat inni. Ennyit magamról :D. Köszönöm a válaszokat előre is :D

#fogyás #feszesítés #bőr. megnyult bőr
2020. ápr. 5. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Plasztika sajnos, de nagy fogyas eseten a TB is tamogatja.
2020. ápr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mindenkinél eltérő, milyen mértékben marad hátra nyúlt bőr. Párom "csak" 20 kilót fogyott, mégis nagyon sok nyúlt bőr maradt rajta. A tb-s cuccot nem tudom, az biztos, hogy ő saját pénzből intézte.
2020. ápr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A kollagén szedése nagyon jó hatàssal van a bőrre, de azért nyilvàn nem varàzsszer. Sok múlik a genetikàn. Én fogytam 42 kgt és húzódik vissza a bőröm még, viszont mivel ennél sokkal több feleslegem van, fog maradni a legvégére bőr. Majd a plasztika megoldja.
2020. ápr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kollagén kisebb adagban, igen (én nagy dózisban szedtem és izomrángást okoz úgy).

Meg idővel visszahúzódik kicsit.

2020. ápr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem milyen módszerrel fogytál le?
2020. ápr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Számoltam a kalóriákat, és időszakosan edzettem mellé :D
2020. ápr. 5. 14:14
 7/10 anonim ***** válasza:

Mennyi kalóriát ettél az elején?

Csak azért kérdezem mert én is hasonló súlyról indulnék.

Egyébként gratulálok a fogyásodhoz! :)

2020. ápr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekem alacsony nőként 50 kg fogyás után elkerülhetetlen volt a hasplasztika, a többi részem viszonylag oké. Na nem jégpálya, de jobb mint a kövérség. Sajnos elég későn kezdtem el kollagént szedni, sokat tud használni, illetve a kiemelt bőrápolás, lassú fogyás, sok víz, vitamin, mozgás.
2020. ápr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kb 1500 körül asszem, de függöt attól hogy mennyit mozogtam azon a napon
2020. ápr. 5. 19:34
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok víz, kollagén, hidratáld a bőrödet (olajjal, jófajta testápolóval). És adj neki sok időt, hogy tudjon alkalmazkodni.
2020. ápr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!