Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 162 cm vagyok és 62 kg. Azt...

162 cm vagyok és 62 kg. Azt hiszem ez a 9. nap, hogy minden nap legalább egy órát edzek mert nagyon át szeretnék alakulni. Van valami tanácsotok, hogy miket csináljak?

Figyelt kérdés
Az is felemrült,bennem hogy egyik nap erősités másik nap meg az ellipszis trénerrel edzek. Ti mit gondoltok? Kérlek csak az írjon aki tényleg segíteni akar

2020. ápr. 5. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én napi 500 kalória deficitben vagyok,250-nel csökkentem az étkezést,ebből 100g fehérje. A maradék 250et pedig mozgással égetem el. Minden nap egy órát sportolok,ez felváltva lassú futás/erősítés.

Egyszer már lefogytam 64-ről 54kg-ra,ezt tartottam 1 éve és most kezdtem újra. 163cm/52kg vagyok most

Remélem segítettem!:))

2020. ápr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen segített, és gratulálok! Nagyon kitartó vagy!😊
2020. ápr. 5. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, én így edzek itthon: egyik nap erősítés, másnap kardio, harmadik nap erősítés, negyedik nap pihenő aztán kezdem elölről. Az egyik erősítés inkább kar-váll-has, tehát felső test, a másik inkább láb, csípő-fenék. Az ellipszis tréneren kb 50 percet szoktam. Bírnám tovább is, csak valamiért 40 perc után iszonyúan zsibbadni kezdenek a lábfejeim és ugye unalmas is.
2020. ápr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy kb heti 1 kg megy így le rólam február óta, mióta csinálom, és eszem normálisan, csak odafigyelve.
2020. ápr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!