Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi ido utan indul meg a...

Mennyi ido utan indul meg a fogyasom kb ha egy nap sok vizet iszom kb 3tojas eszek csak? Es egy fel orat mozgok. Tudom hogy napi 5x kene ennem keveset es egezsegesen de nekem az nem jott be

Figyelt kérdés
2020. ápr. 6. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

így mozgás nélkül is megndul a súlyod lefelé, kb 1 hétig minden nap csomó lemegy (víz, mivel nem viszel be szénhidrátot, ezért a szénhidrát által megkötött víz távozik a szervezetedből).


Ezzel csak az a gond, hogy a vízzel együtt távoznak az ásványi anyagok (pl. kálium), ezért előbb görcsölni fognak az izmaid, majd szédülni fogsz, végül felkelni sem bírsz majd, nemhogy mozogni.


Gooood luck!

2020. ápr. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ezt így nem fogod bírni sokáig most megmondom. Fogyni fogsz, de vissza is hízod, amit ledobtál, sőt még többet is. Minden az étkezésen múlik. Az akaraterőt és kitartást megfogja hozni a mozgás. Gyors gyaloglással kezdtem, napi 1x 1óra, majd növeltem napi 2x 1órára és 2 hét után már a futás is könnyen ment. Ne add fel, egyél rendesen, egészségesen, valamint kezdj el mozogni és eléred a kívánt súlyt, valamint hosszú távon meg is tudod tartani azt.
2020. ápr. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Hány kg-ot fogsz fogyni?

Mikor kezdesz el újra enni?

Mennyit hízol majd vissza?

Mennyire cseszed szét magad?

2020. ápr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 18 g fehérjéből az izmaid nem kapnak elég tápanyagot.

Nem lesz energiád, hiányod lesz vitaminokból, egyéb tápanyagokból is, az anyagcseréd hosszú időre le fog lassulni. Nem fogod annyi ideig bírni, hogy ezzel a módszerrel lefogyj. Ennél sokkal többet kellene enned, ez így durva koplalás.

Ha nem jön be az 5x keveset evés, oszd el 3 étkezésre ugyanazt a mennyiséget, és/vagy változtass a makrókon.

2020. ápr. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!