Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kijelenthető, hogy alapvetően...

Kijelenthető, hogy alapvetően nem vagyok hízékony, csak az antidepresszánsok miatt lettem dagadt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár éven keresztül kedélyjavítót kellett szednem. Mivel rengeteg mellékhatása volt, köztük az anyagcsere lelassulása és 13 kilót híztam is tőlük, tavaly október közepével orvosi ellenőrzés mellett teljesen leálltam velük. Azóta fogytam 12 kilót, 90-ről 78-ra mentem le (180cm). A jelenlegi helyzetben én is itthon dolgozom, töredékét mozgok, és elkezdtem zabálni. Olyan dolgokat is, amiket eddig nem ettem, pl. csipszet, vagy CSOKIS PERECET, ami méreg a hízékonyaknak.


Mindezek ellenére mindösszesen egy kilót híztam az elmúlt három hétben.


Ez alapján lehet azt mondani, hogy nem vagyok hízásra hajlamos, kivéve akkor, ha antidepresszánst szedek?


2020. ápr. 6. 10:35
 1/6 anonim válasza:
Én meg örülnék ha híznék egy kicsit. Mi az amit szedtél?
2020. ápr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Húú, mit is?


Tegretol,Ripedon, meg még valami... Dulsevia/Dulasolan.


Azért vagyok bizonytalan, mert igyekszem elfelejteni ezeket a mérgeket.

2020. ápr. 6. 11:18
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Ha eltelik még 3 hét és akkor is csak az 1 kg plusz lesz, akkor lehet. Éveken keresztül szedted a mérgeket az alatt 13 kilót felszedni nem sok és nem is lehet kizársos alapon arra fogni. Én nem szedtem antidepresszánst mégis híztam 9 kilót az egyetem elején, aztán leadtam. Utána pedig volt egy időszak mikor megint hízásnak indultam, akkor nekem is eleinte csak 1 kiló volt, nem is ijedeztem miatta, aztán hirtelen 5nél tartottam, na akkor megint elkezdtem figyelni és leadtam.


Szóval simán lehet, de én a helyedben nem zabálnék össze mindent nyugodt szívvel, hogy úgyis a gyógyszertől híztam. Minden hízás plusz 1 kilóval kezdődik.

2020. ápr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Éveken keresztül szedted a mérgeket az alatt 13 kilót felszedni nem sok és nem is lehet kizársos alapon arra fogni."


Ezt el is fogadnám, ha nem az volna, hogy a gyógyszerek abbahagyását követően p i l l a n a t o k alatt adtam le 12 kilót. Számomra is hihetetlenül gyorsan történt a dolog. De azért oda fogok figyelni.

2020. ápr. 6. 13:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet ilyet kijelenteni. Vagyis lehet,csak nincs értelme,mert zabáltál --) hízol. Pont ezt jelenti a hízékonyság . Mondjuk 1-2 kiló hízást nem tudom ,hogy mérsz le,ennyit az ember testsúlya amúgy is ingadozik . Mindenestre óvatosan,ha nem akarod visszaszedni ami lement :D
2020. ápr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hát lehet,én mióta szedtem nagyon sokat híztam és hamar,hiába hagytam abba sokkal könnyebben hízok és kevesebb mennyiség is kell hozzá mint azelőtt...bár én ennek örülök:D utáltam túlenni magam hogy formásodjak.
2020. ápr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!