Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hónap alatt fogytam 6 kilót...

3 hónap alatt fogytam 6 kilót a mérleg szerint, hogyhogy nem vettem észre a testemen kb semmilyen változást? (97kg voltam, most 91)?

Figyelt kérdés

Amúgy érthető, hogy lement az a hat kiló mert biciklis futárként dolgozok ergo nagyon sokat biciklizek, valamint már egy ideje ritka csalásokkal, komolyan betartom a diétát

De hogy lehet hogy pl a hasam kb semennyit nem ment le?



2020. ápr. 6. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Az érzékszervek nem megbízhatók, ezért érdemes mérleget, mérőszalagot használni.
2020. ápr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tessék? :D

Mérleget használtam ami februárban még 97 kilót

Ma meg 91et mutatott de ezt írtam is :)

2020. ápr. 6. 12:16
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Én volt olyan, hogy 8 kilót fogytam és észre se vettem.


Ha nem direkt volt, akkor nem figyelsz rá, és nem veszed észre a kis változásokat. Nem is beszélve, hogy az se igaz, amit a tükörben látsz, mert az agy tud rendesen retusálni.

2020. ápr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De lehet félreértettelek első kérdező
2020. ápr. 6. 12:17
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem

Hát akkor nem adom fel :D

2020. ápr. 6. 12:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Használj mérőszalagot is. Sajnos előfordul, ha nem jól csinálod a dolgokat, hogy az izomtömeged csökken, ami térfogatban eléggé kicsi változás. De valószínűtlen, hogy futárkodás mellett olyan sok izmot veszítsél. Szóval szerintem csal a szemed :-) Esetleg készítsd magadról most fényképet, és egy hónap múlva újra, ha egymás mellé teszed, talán jobban fog látszani.
2020. ápr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel minden nap nézed magad, hozzászoksz pár dekánként.
2020. ápr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!