Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti is fogyóztok így karantén...

Ti is fogyóztok így karantén idején?

Figyelt kérdés

Hogy megy? Hogy tudjátok rávenni magatokat az edzésre?

Milyen edzést csináltok és étrendet is változtattatok?

Esetleg leírhatnátok, hogy honnan indultok és mi a cél.

Én legalább 5 kilót szeretnék fogyni, de inkább 8-10 kilót. 60 kg vagyok és 155cm.

Sok sikert!:)



2020. ápr. 12. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jól megy ez főleg ebben a 4 napban, mert nagyon energiám van, amit le kell vezetnem valahogy. Én itthonról dolgozom, max az utazással járó energiát tudom belefektetni az edzésbe, de én jártam ez előtt is. Nekem -6kg a cél. Járok futni és itthon erősítek. Nekem tetszik. Étrendet is váltottam. Van idő főzni, így ez is könnyen megy.
2020. ápr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Én karantén előtt is kezdtem és féltem hogy megint unalomból fogok kajálni itthon bezárva mint régen :'D

Rávenni magam nehéz az edzésre de minekutána megkérdezem magam, hogy "oké, na látom nincs kedved, meg jó is ez a sorozat meg lehet fáj a fejed is, de mi hasznosabbal tudod eltölteni az idődet most?" azután szégyellem már nem csinálni. És idővel rutinná válik. Mint pl fogat mosni, hiába nem szereted, de neked lesz rosszabb ha nem csinálod. Az étrendem olyan hogy enyhe deficitben van, meg intermitted fastinget csinálok. Fancy név arra, hogy sok óráig nem eszem egy nap mert valószínüleg délig alszom :)

Edzeni minden második nap, minden nap mikor nem vagyok izomlázban edzem, egy 30 perces kardiót súlyokkal.

65kg-ról indultam 15 évesen ugyancsak 155cm-s "magassággal". Azóta eltelt 5 év és leadtam 15 kilót. Csupán. Mert sokszor stagnáltam meg feladtam.

2020. ápr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem
2020. ápr. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Igen, jobban rákapcsoltam bár jelenleg még dolgozom. Fogyogatok is elég jól :) Hajrá!
2020. ápr. 13. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak szimplán átalszom az étkezéseket. Eddig 6 kilo mínusz ezzel a módszerrel, nem ajánlom senkinek
2020. ápr. 13. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Igen. A járvány előtt kezdtem, de most lelassult, pont azért mert nem tudok edzésre járni és itthon nagyon nehezen veszem rá magam a mozgásra. Most az evést vettem pont ezért vissza, de nem tudom ennek lesz e bármi hatása hosszú távon. Inkább keresnem kéne valami olyan tornát vagy valamit, amit legalább minimálisan hajlandó vagyok itthon csinálni. Az a baj, hogy hiába állok neki itthon tornázni, 25 perc után azt érzem, hogy oké, ennek semmi értelme, mert fele annyira se vagyok fáradt vagy izzadtam meg mint ahogy ilyenkor edzésen szokott lenni és abba is hagyom a dolgot. Én csak kb 3-4 kilót szeretnék fogyni zsírból. 55 kiló körül lehetek most.
2020. ápr. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Mi mozgunk, ezért nincs szükség fogyózásra.
2020. ápr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%

Szia! 163cm/51,5kg vagyok most,54 ről indultam,48 a célom és utána egy kis izmot szedni fel,formálódni:))

1500 kalóriát eszek,a fehérje-szénhidrát mennyiségét számolom több fehérje,kevés szénhidrát. Minden nap sportolok 1 órát,ami vagy lassú futás,vagy súlyzós/erősítő edzés itthon. Plusz amikor csak ráérek hulahoppozok:D TV vagy zene hallgatás közben jó móka,és jobb mintha csak feküdnék.

Nekem eddig nagyon jól megy,a karantén óta csinálom és csak egyetlen-egy nap zabáltam fel mindent,nem bírtam magammal de azthiszem az a ciklusom miatt volt:D

Amúgy már 2 éve sikerült lefogynom 63ról 57re,aztán időközben 54re(FOGALMAM SINCS,hogy hogyan:D) akkor csak kalóriát számoltam,utána abbahagytam és 1 évig nem figyeltem oda egyáltalán. Nem is értem,hogy nem jött vissza

Ha motiválna,szívesen küldök előtte utána képet priviben:))

Sok sikert neked is!!

2020. ápr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%

"163cm/51,5kg vagyok most,54 ről indultam,48 a célom ... sikerült lefogynom 63ról 57re,aztán időközben 54re(FOGALMAM SINCS,hogy hogyan"

Úgy, hogy közben anorexiás lettél. Az 57 lenne az ideális súlyod most is. Arra kéne visszahíznod, nem tovább fogyni, főleg 48-ig. Hívj fel egy pszichológust!

2020. ápr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Én kb. mindig fogyózom, karantén ide vagy oda. Bár én nem vagyok otthon teljesen, mert én még bejárok dolgozni, a melóhelyem 4 km-re van, és oda-vissza gyaloglok, ez is dob a mozgásmennyiségemen. Ezen kívül heti 3-5x 40 perceket edzem itthon videókra, és igyekszek súlyzós edzest is beiktatni ezekbe. Nem mondhatom,hogy keveset eszem 1700 kcal minimum megvan, én ettől már tudok fogyni, de most az elmúlt pár héten volt az 2000 is, ezért most stagnál már jó ideje a súlyom, 58-59 körül. (Ehhez 173 centi magas vagyok). Kicsit azt hiszem lazára vettem, és visszább kell fognom magam, hogy újra meginduljon lefelè. Egyelőre 56 kiló a cél, aztán meglátom mennyire leszek úgy elégedett. 65 körülről indultam, és lassan fogytam le ilyenre, kb. egy év alatt. Különben nem vagyok olyan típus aki könnyen fogy, vagy nagyon könnyen hízik, ellenben nagyon hamar elkezdek izmosodni nő létemre érdekes módon.
2020. ápr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!