Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ronthatok el, ha mindennap...

Panelkukac2410 kérdése:

Mit ronthatok el, ha mindennap edzek/sportolok legalább 1-1,5 órát de a combomon mégis van narancsbőr?

Figyelt kérdés
Két éve egy nagyon nagyot fogytam és azóta nyilván maradt felesleges bőr, fiatal vagyok de a kötőszövet mégsem elég erős úgy tűnik🤷‍♀️. Nem voltam sosem elhízva, most sem vagyok sőt ELVILEG vastag a csontom és így 170cm-hez 51kg. De a narancsbőrt nem tudom eltűntetni a combomról. Mit tegyek? Olvastam, hogy fokozni kell a vérkeringést az érintett területen pl. úgy, hogy fürdés után törölközővel jobban átdörzsölöm vagy mondjuk testradírt használok. Egyáltalán használ ez a két említett módszer valamit?😂

2020. ápr. 15. 06:33
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

A legegyszerűbb, ha elengeded. A narancsbőr genetika, a nők 90%-ának van. Nincs valóban, 100%-osan hatásos kezelés ellene.

A mozgás, sok víz, kevés cukor, kevés só segít. Vagyis, inkább úgy mondom, hogy a fordítottjával ronthatsz rajta.

2020. ápr. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez ellen nem tudsz mit tenni. Szeresd magadat, ez az egyedüli. Megismételhetetlen vagy a világban és a körforgás része. Ha szereted a tested, akkor meg fogja halalni, ha nem szereted magad és ezen porogsz, akkor a tested fellázad és lehet rosszindulatú folyamatok indulnak el.
2020. ápr. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Narancsbőr anatómiai dolog, ösztrogén miatt másabb a zsírszövet elrendeződése, ezen változtatni már nem tudsz.
2020. ápr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Én is ilyen nyomorult kötőszövettel/hormonrendszerrel vagyok megáldva...

48 kilósan is volt, azután évekig súlyzózással, fegyelmezett kajálással, szuper testtel, a fenekemen, hasamon! is ott volt.

Egész egyszerűen ilyen nyomorult a genetikánk.

Azt azért megfigyeltem, hogy a fogamzásgátló használata ront a helyzete.

De! a 12 éves fiamon is van! Átlag testalkat, de a feneke, hasa narancsbőrös.

Vannak amúgy szuper kezelések, de szerintem ezek csak akkor érnek valamit, ha rendszeresen legalább hetente csinalják, plusz fegyelmezetten kajálsz és sportolsz, tehát csak a kis maradékot kell eltüntetni.

2020. ápr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Aki egészséges, és azt gondolja magáról, hogy "nyomorult kötőszövettel meg genetikával van megáldva" hasznos lenne ha elgondolkodna, mi fontos számára az életben és mi nem.

Persze ha valaki olyan szerencsés, hogy a narancsbőr a leglényegesebb problémája, akkor neki nyilván ez is szörnyű. Viszont sokat segít, ha megpróbálja a dolgot egy skálán elhelyezni a borzasztó dolgok rangsorában.

2020. ápr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a válaszokat! Megpróbálom elengedni akkor és folytatom az eddigi rutinomat🤷‍♀️😊
2020. ápr. 15. 09:54
 7/8 anonim ***** válasza:
32%

Én vagyok a "nyomorult kötőszövetes"...

Nagyokos demagóg tanácsadónak üzenem, gondolkozzon el mielőtt észt oszt, hogy kinek teszi, így ismeretlenül.

Fél vesével élek, mert rák miatt kivették, nem tudok menni kontrollra, mert a rohaďékok leállítottak mindent, ami nem sürgős!

Autoimmun pajzsmirigy alulműködésem is van, ennek is már rég esedékes a kontrollja, de ez sem lehet, mert nem sürgős.

Tehát valóban a sęggem narancsbőrössége a legnagyobb problémám az életben...

De nő vagyok és amíg el nem tesz a jelenlegi egészségügyi korlátozás láb alól, addig szeretném is annak érezni magam.

Iďióta!!!

2020. ápr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Túl kritikus vagy magaddal. Egy kis narancsbőr nem számít!


Ennyi mozgás mellett tutira nem vagy elhízva, az a kis zsírka elfér. Gondolj arra, hogy ha nem lenne, akkor valószínűleg napokra lennél az éhenhalástól. Ha van egy kis zsír (most nem a nagy túlsúlya gondolok) a testeden, az arról árulkodik, hogy van mit enned. Emberek millióinak nem jut ennyi.


Én úgy szerettem meg a zsírkáimat, hogy egyszer leadtam őket. (Rossz anyagi körülmények + stressz) Életemben olyan nyomorultul nem éreztem magam mint akkor. Nem az éhség volt a legrosszabb, az kb egy hónap alatt elmúlt, hanem a fáradtság, az hogy nem tudtam gondolkodni, és nem is láttam rendesen.

2020. ápr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!