Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Karantén alatt elhízunk?

Tabbouleh kérdése:

Karantén alatt elhízunk?

Figyelt kérdés

Minden nap megteszek 10000 lépést, lejjebb vittem 300 kalóriával a megszokott bevitelem, edzek súlyzókkal és olyan gumiszalaggal heti 4×50 percet (3×1,5 órát szoktam a teremben..), mégis azt vettem észre, hogy a hasamon a kockák fedettebbek, valamiért nagyobbnak tűnik a hasam.. A súlyom kb fél kilóval több(tudom, nem jelentős, az ingadozhat stb.).

Azt szeretném megkérdezni, hogy ez hogy lehetséges?? Nem értem. Hova tűnnek a kockáim? Miért lett nagyobb a hasam?🥺 Annyira figyelek mindenre..



2020. ápr. 17. 15:26
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja azt még hozzátenném, hogy a szénhidrát bevitelem is lejjebb vittem nagyjából 30 grammal..
2020. ápr. 17. 15:27
 2/14 anonim ***** válasza:
13%
Kezdj el edzeni hasra,youtubeon rengeteg video van,pl Chloe Ting.Illetve probald ki a 16/8-as bojtot,ami annyit tesz,hogy 16 oraig koplalsz (nyugi,kb a felet az alvas teszi ki) es 8 oraig eszel,de persze csak mertekkel.
2020. ápr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt dolog, hogy ilyen hozzáállással nemhogy "elhíznál", hanem egyáltalán bármennyit is szednél fel. Ha nő vagy, bezavarhat a ciklus is, vagy lehet valami puffasztó kaját ettél a napokban. Én is ugyanúgy táplálkozom és ugyanolyan edzést (ha nem keményebbet) végzek, mint a járvány előtt, szóval ezen a téren minden változatlan. Amúgy rólam szó szerint egyik napról a másikra ugrott le két kiló, szóval ezen a fél kilón igazán kár paráznod. :)
2020. ápr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nő vagy? a ciklusodban hol jársz ? Szerintem esélyesebb,hogy egy kis plusz vizet tartasz vissza ,minthogy híztál volna ilyen odafigyelés és sport mellett.
2020. ápr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Huh, köszönöm a válaszokat, most egy kicsit megnyugodtam. <3

Egészségügyi problémák miatt sajnos nincs menzeszem, szóval nem hiszem, hogy amiatt érzem magam "zsírosabbnak".

Szerintem se lenne lehetséges ekkora felügyelet mellett a hízás, nem is értem, mi történik..

Tudom, most nem ez a legnagyobb tragédia, de aki sportol, az tudja, milyen jó érzés látni a befektetett munkát :)

2020. ápr. 17. 16:30
 6/14 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, nő vagyok
2020. ápr. 17. 16:30
 7/14 anonim ***** válasza:
#2 vagyok,most miert kell lepontozni?
2020. ápr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#2-es

Én nem pontoztalak le:)

Minden válasznak örülök! De nem értem, hogy alapból 1500 kalóriát eszem, elégetek mozgással minimum 400-at, akkor hogy az istenbe kezd elformálódni a hasam..

2020. ápr. 17. 19:42
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#2-es nem is én pontoztalak le, de aki megtette.az pontosan látta, hogy butaságot írsz:)
2020. ápr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 es megis milyen butasagot irtam?:)
2020. ápr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!