Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a combomra edzem akkor...

Ha a combomra edzem akkor onnan le fog menni a zsír vagy hazzárakódik az izom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem vagyok otthon ebben a témában. Elkezdem Pamela Reif videóit csinálni, leginkább a comb és fenék edzéseket. Nem tudom, hogy mit fogok elérni vele és mivel a cél a vékonyabb comb ezért nem akarom azt, hogy csak meg vastagabb és izmosabb legyen a combom.

2020. ápr. 17. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs helyi zsírégetés és fogyás.

A fogyás 70%-ban az étkezésen, 30%-ban a mozgáson múlik.

Ha izmosítasz, akkor vastag lesz a lábad.

Ha izmosítasz és pluszba még van zsír is, akkor a zsír alatt lesz az izom.

2020. ápr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
19%
Fogyni kell, nem sportolni, sok ember ezt rontja el. Én is most diétára fogtam magam, elöször lefogyok nagyon vékonyra, majd bizonyos részekre utána gyúrok, de én férfi vagyok. Nö ne gyúrjon, ott diéta kell csak. Sportolni sportolhat pl. készségfejlesztö, nem izomfejlesztö sportokat.
2020. ápr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2-es, troll vagy, vagy hülye?
2020. ápr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#1-esnek igaza van. Ha vékonyabb combot szeretnél, akkor az étkezésre kell odafigyelni. Ha formásítani vagy valami alakot szeretnél, akkor edzés. Legjobb kombo: mindkettőt csinálni
2020. ápr. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Esetleg valaki tudna nekem abban segíteni, hogy hány kalóriát kéne ennem ahhoz, hogy fogyjak?
2020. ápr. 18. 11:01
 6/6 anonim válasza:

A kalóriaszükségletedet így látatlanban minden adat nélkül nem tudjuk meghatározni. Testsúly, magasság, napi aktivitás, cél:ezek mind kellenek.

Sok oldal van, amivel kiszámolhatod.

2020. ápr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!