Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le lehet fogyni 16 kg 4-5...

Bözse22 kérdése:

Le lehet fogyni 16 kg 4-5 hónap alatt?

Figyelt kérdés
A kérdés csak és kizárólag arra irányul, hogy lehetséges-e. Nem szeretnék más válaszokat. Persze lehet egy-két tippet mondani, de majd én meg fogom oldani, hogy hogyan.

2020. ápr. 18. 20:07
1 2
 1/18 anonim válasza:
93%
lehet
2020. ápr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem szeretnél más válaszokat, igen. Más kérdés, hogy mennyi fog vissza jönni.
2020. ápr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Lelehet adni. Nekem sikerült. 6 hónap alatt 18 kilót fogytam ( tartósan, mert lassan 2 éve volt)
2020. ápr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért, de minek jössz ide megkérdezni, ha "te majd megoldod"?

Ha tanácsot szeretnél a hatékonyságához, azt kaphatsz, de ha "te majd megoldod, akkor oldd meg, sok sikert.

Lehetetlennek semmi sem lehetetlen ilyen téren, mert ha csak a kilókat nézed, ha levágod az egyik lábadat, többet is leadhatsz. A kérdés inkább az, hogy egészségesen, zsírból le lehet-e. Egyébként igen, lehet, de némi tájékozottság, szervezőkészség és erős akarat kell hozzá.

2020. ápr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
4. Nekem csak arra irányult a kérdésem, hogy lehetséges-e. EZT akartam megtudni, mert már elég sok mindent olvastam ezzel kapcsolatban, de sehol sem írta, hogy lehet-e ennyi idő alatt. Ezért megkérdeztem. Attól, mert nem írtam le a tapasztalataimat és a tudásomat, az még nem azt jelenti, hogy tudatlan vagyok.
2020. ápr. 18. 21:50
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze, le.Többet is vagy rövidebb idő alatt is

De ne akard a receptet!

Koplalással vagy olyan problémával az életedben, amitől nem megy le egy falat sem .

Szóval nem egy egészséges megoldás.

2020. ápr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem vagy tudatlan, akkor a saját adataiddal és a tudásoddal ki tudod számolni. Ha ezt nem tudod, akkor hiányos a tudásod.

De ez nem baj, azért van ez az oldal. Csak "na majd én" kijelentés a kérdésben provokatív lesz sokaknak, de ha tényleg így van, akkor teljesen felesleges.

2020. ápr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Jól van! Csak tudni szerettem volna! Nem kell azonnal támadni. És most nem rég néztem meg, és EGÉSZSÉGESEN is le lehet adni ennyi kilót, ennyi idő alatt.
2020. ápr. 18. 23:18
 9/18 anonim ***** válasza:
Semmi adatodat nem írtad le. Én lefogytam több idő alatt 17-et, kórház lett a vége, vészes vérszegénységgel. Úgyhogy csak óvatosan azzal, hogy ez egészségesen mindenkinek megy, mert ez kemény éhezés lehet, ami mibden, csak nem egészséges.
2020. ápr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Igen, sok szex es no kaloria
2020. ápr. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!