Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kalóriaszámlálás működésében...

Szmuki kérdése:

Kalóriaszámlálás működésében segít nekem valaki?

Figyelt kérdés

Tehát a yazio alkalmazást használom

Elfogyasztott: 1070

Elégetett:789

Ez így jó? Vagy annyit kell elégetnem mint amennyit be is viszek?

Most kezdtem 3 napja,ebben elég bizonytalan vagyok.



2020. ápr. 19. 17:18
 1/3 anonim válasza:
ha annyit égetnél el mint amennyit beviszel,akkor olyan mintha semmit nem ettél volna egész nap,és nap végén semmi energiád nem lesz,szédelegni fogsz rosszabb esetben.Bőven ehetsz még ma valami egézségeset,mert ha kiszámolod 281 kalória van most a szervezetedbe,ami bőven kevés.A sportoloknak amúgy is többet kell enni ,szerintem .
2020. ápr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En is a yaziot hasznalom, nagyon jo app. Sokat edzek, ezzel parhuzamosan no a kaloria bevitelem is. Amig reggel kiirja az app hogy 1600at kell bevinnem, ez estere no, amikor elegettel valmennyit pl egy futassal, az alkalmasaz aranyosan noveli a beviteli minimumodat, igy lathatod mennyit kene meg enned, es alatta a szenhidrat/feherje/zsir aranyt is mutatja, azt probald meg kovetni hogy egyensulyban legyen a beviteled nap vegere :) semmikepp ne egess el annyitamennyit bevittek, az elso hozzaszolo jol irta, ugy semmi energiad nem lesz nap vegere. Illetve a vizkoveto is nagyon fontos, azt is kovetheted a yazion, legyen meg a napi 2-3 liter. Sok sikert!
2020. ápr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszöm szépen mindkettőtöknek!
2020. ápr. 20. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!