Kövér vagyok?

Figyelt kérdés

166/7 cm vagyok és 53 kg

az sok?

mennyinek kéne lennem?


2020. ápr. 21. 15:38
 1/8 anonim válasza:
60%
A Bmi kalkulátor majd, segít!
2020. ápr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi
2020. ápr. 21. 15:46
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem.
2020. ápr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kövérnek gondolod, fordulj orvoshoz, sovány vagy.
2020. ápr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Hát ha komoly ez a kérdés, akkor te anorexiás vagy.
2020. ápr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 DnPlymn ***** válasza:

Honnan tudjuk? A súly önmagában nem sokat jelent.


[link]

2020. ápr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nem...

Vékony vagy szerintem, vagy normális attól függ mennyire vagy izmos

2020. ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Kicsit vagyok magasabb mint te, a súlyom is egy picivel több így. Szerintem te ha lány vagy és tizenéves akkor vékony lehetsz. Ha erősebb a csontozatod akkor is a “normal”, egészséges testalkatuak között a vékonyabbak köze tartozol! Ha nem tartod magadat elég formasnak hetente esetleg kétszer-háromszor tornázhatsz jelenleg otthon HA jól esik, de NE FOGYJ!!!! Egyáltalán nem lehetsz kövér, ebben így látatlanban is biztos vagyok. Ha pedig úgy érzed hogy” b@sszus fogynom kell dagadt vagyok” beszélj egy felnőttel, de minimum egy baráttal, mert valamit beképzelsz magadnak ami nem normális.

Nem tudom mennyinek kéne lenned, mivel szerintem ez jó lehet. Egyébként én azt mondanám hogy ha ennyire a mérleg számait nézed, az 55 kilóval is vékony lennél, szóval. . .

2020. ápr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!