Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hét alatt le tud az ember...

1 hét alatt le tud az ember fogyni 2 kg-ot?

Figyelt kérdés
Ha igen hogy? Tudom, hogy nem egészséges egy hét alatt mínusz 2 kg, de nagyon, tényleg nagyon fontos lenne nekem. A normális válaszokat megköszönném.

2020. ápr. 25. 17:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ja, hogy te nem 1 hét alatt akarsz 2 kg-ot fogyni, hanem ezt 5 héten keresztül folyamatosan. Na, az úgy nem fog menni, főleg, ha csak ennyi a súlyfelesleged. Szerintem tojj az edződnek a fejére, és fogyj normális tempóban. Ha sikerül minden héten fél kilót lefogynod, az szerintem meggyőzi majd. Ha meg nem, akkor mindegy, úgyse tudsz neki megfelelni. Ne is akarj. Hasznosítsd a normális tanácsait, és engedd el a füled mellett a hülyeségeit.


A heti fél kiló bármilyen normális diétával menni fog, akár valamivel több is. Az első héten talán kicsit több is. Így június végére már elég közel leszel a 10 kg-hoz.

2020. ápr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Képezze az étrend gerincét a nyers zöldség,és igyál salaktalaníto teákat.Ha éhes vagy,egyél a zöldség mellé főtt tojást,vagy natúr csirkemellet.Nekem ez mindig beválik,ha gyorsan formába szeretnék kerülni.
2020. jún. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ja
2020. jún. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!