Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kolly fitness tanácsadóról...

Kolly fitness tanácsadóról vélemények? Van itt olyan aki általa fogyott?

Figyelt kérdés

Persze vannak referencia " munkái" az oldalán.


De pl. Egy állapot felmérésért is kér, pénzt vagy csak akkor ha alkalmas vagy rá?



Itt ugye kapsz egy receptes könyvet meg egy edzés tervet azt hiszem a legkisebb 30 napos.


Kb 30-40 ezret kér el.


Online konzultáltok. ( Ezt mindig is így csinálta)


Megéri?



2020. ápr. 29. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem! Egyik ismerősöm megrendelte,full alap receptek voltak benne, későn válaszol. Csak a pénzért csinálja sajnos
2020. máj. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Felesleges ilyenekre pénzt költeni. Az interneten is van fent rengeteg diétás recept és a youtube is tele van edzéstervekkel.
2020. máj. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Csak csábító h sokan fogytak általa
2020. máj. 13. 10:29
 4/9 anonim ***** válasza:

Azt te tudod,hogy neked megéri-e ,hogy valaki olyan információkkal lát el,aminek te is utána tudsz nézni a neten . Illetve az étrendet is össze tudod állítani,minimális 1-2 óra befektett munkával,teljesen ingyen ha utánanézel a dolgoknak.

Én biztosan nem fizetnék ilyenért , az a baj,hogy hiába fogsz recepteket meg étrendet kapni,ha olyan hozzávalók vannak benne ,amiket utálsz,vagy nincs rá pénzed,nem jutsz hozzá ,stb .

Itt igazából tényleg azt fizeted meg,hogy neked nem kell időt és energiát beletenned ,de hidd el ,nálad jobban senki nem ismeri az anyagi meg egyéb helyzetedet ,te is meg tudod csinálni ,ha akarod.

2020. máj. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Recepteket nézegetek nem ezzel van a baj. Hanem ő azért mégiscsak szakember meg van állapot felmérés,meg ugye az utána fotók, én meg azért mégse értek annyira hozzá.


Nem az én pénztárcámnak való az tuti.

2020. máj. 13. 20:03
 6/9 anonim ***** válasza:

Szentgyörgyi Rómeó.


Ingyenes edzésterv, mozgással, receptekkel. Valós emberekkel, elötte utána képekkel , ha számodra ez motiváló :)

Regizni kell az oldalara, emailben elküldi !

2020. máj. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék, nézd meg ;)

2020. máj. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem azzal van a probléma, hogy étrendet szeretnél íratni valakivel. Tökjó, hogy tudatos vagy.


A probléma azzal van, hogy te is róla kérdezel, holott ő nem számít szakembernek a területen.


Kolly egy szimpatikus fiatal nő, aki abból épített hatalmas marketinget, hogy lefogyott 30 kg-ot (amiből körülbelül már 10-et visszahízott a mostani képei alapján, de ez most mindegy). Ezt a bizonyos before-after képet minden létező felületen hirdeti napi szinten, szóval lehetetlen nem találkozni vele.


Kolly nem dietetikus. Kolly nem táplálkozástudományi szakember. Ő egy mezei önjelölt szakértő, aki a laikusokat meg tudja etetni a sztereotípiáival. Néhol banális elvi hibákat látni nála. Elvégzett egy rahedli egy hétvégés gyorstalpalót és a falra kiakasztott okleveleivel parádézik.

Van egy irodája, ahol a hozzá hasonló képzetlen valakik írják a szalagon készült étrendjeit. Ráadásul még csak nem is mondhatók olcsónak a szolgáltatásai. Dietetikus ismerős már 10 ezerért ír neked étrendet, igaz, neki nincs ekkora követő tábora és nem lehet vele villogni, hogy ő írta.


Kolly azért a hagyományos receptekre állt rá, mert zömében a középkorú és idősebb háziasszonyokat akarja elérni, akik még ennyire sem néznek utána, és úgy tekintenek rá, mint egy istenre.


"Táplálkozási szakembernek" mondja magát, ami azért szomorú, mert az egyetemen a dietetika alapszak + a táplálkozástudományi mesterképzés összesen 6 év. És a célközönsége nem tesz semmilyen különbséget ezen fogalmak között. Ráadásul mivel nem végzett egyetemet, így egy dietetikustól eltérően őt nem lehet jogilag felelősségre vonni, ha az étrendje netán többet árt, mint használ.


Úgyhogy nem tudom mennyire aktuális még a kérdésed, de hátha valaki elolvassa ezt a választ, és kétszer is meggondolja kinek akar étrendért fizetni... Bár elvileg hamarosan érkezik a törvényi szabályozás arra vonatkozóan, hogy ki írhat étrendet és ki nem, mert nagyon elszaporodtak a közösségi média által az önjelölt "szakemberek".

2021. ápr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
54%

Sziasztok :)

Nem tudom aktuális-e még a dolog kedves kérdező :)

Én most végeztem Fitness wellness instuktor képzést májusban. Szívesen segítek neked díjmentesen. :)

Csak dobj egy üzit ;)

2021. aug. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!