Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek15 kilót mennyi...

Anika2225 kérdése:

Szerintetek15 kilót mennyi idő alatt tudnék le adni?

Figyelt kérdés
Normális tempóban.Illetve hetente hányszor ajánlatos mozogni.Ha 15 kgt akarok fogyni
2020. ápr. 30. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem fogod leadni, mert hónapok óta csak a gépet nyomkodod, és kérdéseket írsz ki.
2020. ápr. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De azon vagyok két kilót már fogytam
2020. ápr. 30. 10:20
 3/9 SZücsöm ***** válasza:

Annak a 2 kg nek nagy része víz.


Én január óta fogyózom semmi extra csak tudom mennyi kalóriát vihetek be + eszem elég fehérjét kb 2g/tkg és épp eléggé egészséges és kiegyensúlyozott az étrendem. (elég víz gyümölcs/zöldség vitamin,ásványi anyag)


Ettől függetlenül nem rettegek se a cukortól (főleg a természetestől) se a liszttől bár mivel kiegyensúlyozott az étrendem nem is viszek be belőlük annyit hogy túlzottan számítsanak.(főleg hogy általában teljes kiőrlésű cuccokat eszem mert szerintem finomak és nem túl drágák)Van hogy havi 6 hamburgert (nem MC hanem Bambamarha azaz minőségibb) is benyomok és édességet is eszek minden nap.(de abból se a szemetet

gumicukor stb bár azt is ehetnék amíg meg van a kalória deficit.)


Tehát nem esek túlzásba az étrendemmel olyat eszek amit szeretek és nem váltam kecskévé.


Hetente hányszor ajánlatos mozogni, Fogyás szempontjából én semmit nem mozgok. Én az egészségem megőrzése érdekében és izom "gyarapítás/megőrzés" szándékából mozgom.


Tehát attól függ hogy mennyit és mit érdemes mozogni hogy mi a célod. Ha csak fogyni akarsz és az egészséged és hogy feszes legyen a tested a fogyás után nem számít akkor egyáltalán nem kell mozognod elég a kalória deficit.


Én heti 2 súlyzós + 1 saját súlyos edzést végzek + próbálok 2 futást is becsempészni (azaz csak most kezdtem el) hogy egy kis kardió is legyen.(Megint csak nem a fogyás miatt)


Így fogytam eddig 4 hónap alatt majdnem 9 kilót. (úgy hogy másfél hét szünetet is tartottam a 4 hónap alatt)

2020. ápr. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Heti 0,5-1 kg tudsz leadni normális keretek között, egészséges vitamindús étkezéssel és rendszeres testmozgással.

Fogyni kalóriadeficittel fogsz. 30 perc intenzív mozgás után indul be a zsírégetés.


Tehát, ha nagyon fogyni szeretnél becsületesen, akkor kb 15 hét, vagy oké maximum 17. Ehhez viszont tenned is kell.


Szerintem minden 2. nap elég a mozgás, legyen benne súlyzós edzés is.


Legyen erőd és kitartásod megvalósítani a kitűzött célodat. :)

2020. ápr. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 SZücsöm ***** válasza:

Heti 1 kg kicsit sok ha nem 100 kg+ os emberről beszélünk.Kivéve az első hónapot amikor sok a víz veszteség stb.


Inkább a testsúlyod 0,5-1% át add le hetente (átlagban) és akkor legalább (ha elég fehérjét eszel) nem kell attól félned hogy izomból adod le a kilók "nagy" részét.

2020. ápr. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fél év.
2020. ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 SZücsöm ***** válasza:
Amúgy igen ha normális tempóban csinálod fél év alatt megoldható.
2020. ápr. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogyan diétázol, mennyire szigorúan. Attól is függ, hány kilóról indulsz. Illetve alkati is lehet. Én 6 hét alatt fogytam 12 kilót. Még mindig csinálom. 96-ról indultam, most vagyok 84. Keveset eszek. Nem eszek édességet, se zsíros kajákat. És naponta 2 órát mozgok.
2020. máj. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
attól függ hogy mennyi akaraterőd van hozzá, és némi pénz is kell a helyes táplálkozáshoz. Igy akár havi 1-3 kg-ot is el lehet érni, hogy a szervezet ne érezze meg.
2020. szept. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!