Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit reagáltok, ha egy kövér...

Mit reagáltok, ha egy kövér ember ledagadtozza saját magát, önsajnálattól vezérelve?

Figyelt kérdés

Főleg nők körében van ilyen, de én férfinál is tapasztaltam már. Odajönnek, "jaj, olyan kövér vagyok, le kéne fogynom"... És várják, hogy azt mondjuk, dehogyis, nem vagy te kövér. Ez egy 5, max 10 kg feleslegnél még hihető is, de az igazán kövéreknél nem lehet őszintén azt mondani, hogy nem az.


Mit reagáltok, hogy ne legyen bántó?


2020. máj. 2. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedvesen mosolygok. Ennyit. :D Most mit lehet erre mondani? Hazudni nem fogok és megbántani sem akarom. :D
2020. máj. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Hát bizony, az egészség fontos..."


Az egészségre vonatkozó részét a dolognak sokan kevésbé érzik sértőnek.

2020. máj. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

Én valami olyat igyekszem mondani, hogy:


- De Te így is olyan szép vagy! :)


Ami lehet igaz is, hiszen egy ducibb személy is lehet ápolt, igényes, lehet szép arca és haja, hordhat elegáns ruhákat, stb. :)


És különben is az a legfontosabb, ami a szívünkben van!

2020. máj. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legyintek, ha igaza van, ha nem. De nem csak kövérek csinálják, hanem akárki akármivel, amit nem tart magán előnyösnek.
2020. máj. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Visszakérdeznék: És mit teszel annak érdekében, hogy ezt megvalósítsd?
2020. máj. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor egyetértek velük, és igyekszem minél távolabb hátrálni.
2020. máj. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!