Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok emberne...

Miért van az, hogy sok embernek elmegy az étvágya a stressztől?

Figyelt kérdés

Erre születni kell, vagy meg is lehet ezt "tanuli"?

Ha meg lehet tanulni, akkor hogyan?


Olyan jó lenne, ha ilyen könnyen fogyhatnék!


Köszönöm a válaszaitokat! :)



2020. máj. 2. 16:44
1 2
 1/11 Senki0608 válasza:
87%
Nálam pont fordítva van 😔
2020. máj. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
67%

És akkor most képzeld el azt a sovány embert, aki bármennyit eszik, rosszullétig, nem tud hízni, max 1-2 kilót. Amit aztán a következő stresszes időszak alatt pillanatok alatt elveszít. Ő rád nézve pont azt mondaná: "Olyan jó lenne, ha ilyen könnyen hízhatnék!"

Nem tanulható dolog, sajnos ez nem kívánságműsor. :)

2020. máj. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Na, ne má'... :/
2020. máj. 2. 17:24
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
1-es, nálam is fordítva működik, sajnos.
2020. máj. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nála is fordítva működik (azaz hízok), pont ezért írtam ki a kérdést. :/
2020. máj. 2. 17:50
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos, inkább ellenkezőleg. A stressztől inkább hízni lehet, mert kialakul a jutalom evés, vagy öröm evés. A stresszes ember akkor érzi nyugalomban magát, amikor eszik, ez jó, és nyugodt érzés, ezért tudatosan keresi ezt az érzést. Keresi az édes, a zsíros, a fűszeres, kalória dús ételeket. Alkati tényező is, de a szokások kialakulása a személytől függ. Ezért nehéz utána a fogyás, mert a vágy nagyon erős. Nehéz idők jönnek.
2020. máj. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Mert egy gombóc lesz a gyomrom.
2020. máj. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Születési dolog, ki melyik formában reagál a stresszre. Ez olyan, mintha azt szeretnéd megtanulni, hogy egyenesszálú legyen a hajad vagy AB-s a vércsoportod.
2020. máj. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én pl. a stressztől többet eszem, viszont a szomorúságtól (pl. szakítás, összetört szív, gyász) alig bírok bármit is lenyomni a torkomon. Ez az egyetlen pozitívuma a siralmas szerelmi életemnek, pláne, hogy amúgy nagyon könnyen hízom. 😂
2020. máj. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Számomra ez misztikus dolog, mert én stresszelek, akkor zabálok össze-vissza. Alkati adottság szerintem :D Stressztől étvágytalan volnék, már szerződtem volna szupermodellnek :C
2020. máj. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!