Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezekkel a módszerekkel hatásos...

Ezekkel a módszerekkel hatásosan le tudok fogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 22 éves lany vagyok, kb. az elmult egy evben semmit nem sportoltam, es egyetemre járok, szóval rendkívül inaktív életet éltem mozgás terén. Az étkezésre sem figyeltem, csak ettem, ami volt, neha napján próbáltam csak tartani, hogy pl. főtt ételt is egyek. Ebbol következik, hogy nem igazan nezek ki jol, van rajtam nemi sulyfelesleg. Pontosan nem tudom megmondani, hány kg vagyok és hány cm, de nagyjabol 170-173 cm magas vagyok, es 70-72kg körüli. Mostanában nézegettem, mit tudnék tenni a plusz kilok ellen. Igyekszem egészségesen etkezni, csak delelott fogyasztani direkt Ch-ot, vacsorára-ebedre maximum a zöldségekből, esetleg húsból jöhet be plusz CH. Feher lisztet, stb-t kerulom természetesen. Ezenkívül elkezdtem par napja edzeni, de őszintén, még nem megy túl jól, nagyon kiestem a gyakorlatból. 30 perces kardiokat próbálgattam, illetve neztem a HIIT-et is, de abba meg akartam halni. Gondolom, majd fejlődni fogok azért. Igazából nagyon örülnék, ha valaki hasonló paraméterekkel rendelkezett régebben, és sikerült fogynia pár kilót (igazából a célom hosszútávon 60kg körül lenni, max 1-2 kg plusz-minusz), az megosztaná velem a módszereit. :) Illetve bármilyen jó tanácsot elfogadok szívesen.


U.i.: kardiót esetleg néhanapján felválthatom tempós gyaloglassal? 1 óra hosszúra gondoltam. (Illetve probalok ezek mellett kulon izomgyakorlatokat vegezni, de ezzel neg egyelőre hadilábon állok, nem tudom, mikor érdemes és hova iktassam be a napomba.)


Előre is köszönöm!😁



2020. máj. 4. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Itt a módszerem: nem zabáltam annyit.
2020. máj. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is igyekszem odafigyelni.
2020. máj. 4. 19:32
 3/4 Kecskeember válasza:
Próbálj meg folyamatosan és sorozatosan egyre többet futni , kocogni fekvőtámaszozni, felülés stb.... A lényeg, hogy jól karbantartsd magadat! Főleg most mert kell az imunrendszernek egy kis mozgás bemelegítés, hogy lekűzdje ezt a párnapja rohangáló tüdőgyuszis megbetegedést. :)
2020. máj. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szénhidrátból jól válogasd meg, milyet eszel. Lassú felszívódású a legideálisabb, az is mértékkel. Sovány húsból kb annyit és akkor eszel, amennyi jól esik, ahogy zöldségekből is. Én 50 kilósan eszek 300-400 g csirkét naponta, néha kényszerítenem kell magam, hogy márpedig ezt meg fogom enni. Éhes diéta kezdete óta nem voltam igazából. Ha éhes vagyok, akkor elkéstem az evéssel.

Edzés terén a séta tökéletes, heti 2-3 alkalommal egy bő óra. Erősíteni olyan napon érdemes, amikor nem sétálsz/kardiózol.

2020. máj. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!