Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azzal letudok fogyni hogy nem...

Azzal letudok fogyni hogy nem diétázok de mértékkel eszek?

Figyelt kérdés
Igazából nem is a hasamból szeretnék lefogyni hanem inkább a combból ha nem diétázok csak mértékkel eszek es 10km-ert biciklizek 1-2naponta?

2020. máj. 4. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Persze, attól fogysz, ha több kcal-égetsz, mint amit megeszel. Kérdés, hogy eltalálod -e a mennyiséget, minden esetre a kenyeret, pékárut, tésztát, krumplit stb. csökkentsd. Illetve a nassolást, üdítőket el kellene hagyni.
2020. máj. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Én így fogyok. Nem zabálok összevissza, mint eddig, hanem napi 4szer eszem, akkor sem sokat, csak h épp jól lakjak. De azért igyekszem egészségesebb ételeket enni. De néha egy kis nasi is becsúszik filmezéshez. Emellett eljárok futni heti 2-3 alkalommal. Egy hónap alatt 3 kg ment így le. Még -10 kg a cél, de nem sietek sehova, ha nyár végére lemegy, akkor szuper. Egy darabig számolgattam a kalóriákat, de szerintem akkor annyira rástresszeltem meg annyira lelkiismeret furdalásom volt, ha túlléptem esetleg, hogy akkor nem fogytam egy dekát se hetekig.
2020. máj. 5. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Ez a legjobb. Én is így fogytam 7 kilót. Ettem rendesen mindenfélét, nem követtem semmi szélsőséges diétát, nem zártam ki semmit teljesen. Csak a nagyobb adagok helyett kisebb, normális adagokat ettem. És minimalizáltam a nasizást.

Jól éreztem magam, nem voltam rosszul, nem volt megerőltető, nem éheztem, nem sóvárogtam semmi után.

2020. máj. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!