Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 14.58 km/ óra átlag sebessé...

Ha 14.58 km/ óra átlag sebességel bringázom szabadban dombos vidéken, az lassú vagy közepes tempónak számít?

Figyelt kérdés
2020. máj. 6. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Közepes
2020. máj. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Közepes. 14,59 km/h-tól számít élénknek.
2020. máj. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Inkabb lassu, mondjuk kb 18 km/h-tol mondanam kozepesnek. Persze a sebessegmero altal mert atlagra ertve, amibe nincs beleszamolva az esetleges allasido a keresztezodesekben.
2020. máj. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hegynek felfelé egész gyors tempó
2020. máj. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem voltak piros lámpák, illetve hegyen volt igen de nem folyamatosan felfelé. Hegy oldalban sok emelkedővel
2020. máj. 6. 18:11
 6/10 anonim ***** válasza:

És milyen biciklivel, milyen minőségű úton? Nagyon nem mindegy, hogy egy összteleszkópos, jó nehéz bicikli, pláne ha áruházi és csak súlynak van rajta a teleszkóp, vagy egy országúti/trekking.


De szerintem nincs értelme ezen rugózni, hgoy ez most lassú, gyors vagy közepes. Mi a célod a biciklizéssel? Hogy jól érezd magad? Az nem függ a sebességtől. Hogy fogyj vagy izmosodj? Akkor az a kérdés, hogy két hete milyen tempót tudtál. Versenyezni akarsz? Az meg még kicsit odébb van, de akkor is magadhoz képest kell nézni a fejlődést.

2020. máj. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tegnap kezdtem fogyás céljából. Tegnap is ezt az eredményt hozta ki. Csak azért kérdeztem mert amikor a kalória bázist töltöm ki meg kell adnom, hogy milyen tempóban.

Amúgy városi kerékpár és a hegyoldal betonos de sok emelkedő van

Köszönöm a válaszokat

2020. máj. 6. 22:35
 8/10 A kérdező kommentje:
Amúgy 15 km-t tekertem
2020. máj. 6. 22:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor írjál be közepeset nyugodtan, a dombokra való tekintettel. De az ilyen számlálóknál a sport beszámítása ígyis-úgyis pontatlan, persze jobb, mint a semmi.
2020. máj. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. máj. 7. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!