Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Yazio appal te tudtál fogyni?

Yazio appal te tudtál fogyni?

Figyelt kérdés

Már két hete csinálom ezt a tervet, 1100 kcal körül eszek, ès híztam több mint fél kilót, pedig terv szerint viszek be mindent, csak 1300 helyett 200al

kevesebbet, de mindenből arányosan kevesebbet, illetve inkább szénhidràtból hiányzik a napi szükséglet, van, hogy 100 alatt van.


170 cm vagyok, 56,4 kiló. Korábban 2-3 kilót mindig ingadozott a súlyom(akàr pàr nap alatt), gondoltam jó lenne lent tartani, mikor most

megugrott 55,8ra, erre tovább nőtt!


Régen(egy hónapja) annyit ettem, amennyit bírtam mindenből, vagy ha épp nem voltam éhes, egész nap egy keveset. Ez a rendszeresség mintha betett volna a szervezetemnek. Alig van székletem, 4 napja 3 bogyót sikerült csak, pedig szinte csak zöldséget eszek, korábban ez sem volt. Eddig pedig nagyrészt zsírt ettem, szalonnát, fél kiló kenyeret, vödör kfcs csirkét..Most meg a diéta nevében hatalmas adag lecsót, káposztát, pároltzöldséget, és már rosszul vagyok a csirkemelltől.


Nem lehet, hogy van, akinek nem a rendszeresség válik be? Eddig ezt olyan mindenkire érvényes tudománynak tartottam, de nagyon frusztrál ez a változás, amit tapasztalok.


Napi 1,5-2 liter vizet iszok, azt eddig is ennyit ittam.


Mi lehet a gond?


168 ch, 67 feherje es 44 gramm zsírt írt elő nekem az app, és méricskélek, illetve van, hogy felfelé kerekítek.


2020. máj. 7. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
20 kilót fogytam az app segítségével.
2020. máj. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De amúgy a súlyod tökéletes a magasságodhoz. Előző vagyok.
2020. máj. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Énis ugyanezt tapasztaltam, hasonló adatokkal mint te... Mikor úgy ettem ahogy épp kívántam tök vékony voltam, most úgy érzem nagyobb lettem
2020. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!