Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert nem tudom elfogadni magam?

Miert nem tudom elfogadni magam?

Figyelt kérdés
7 honap alatt leadtam 15kg-t. Jelenleg 51 vagyok Es bármikor a tükörbe nezek kovernek latom magam. Mikor meg elkezdtem fogyozni ugy voltam vele hogy 1-2kgt eladók mert annyira nem erdekel. Akkor sokkal boldogabb is voltam ha belegondolok Es a barátaimmal voltam folyton. Most egesz nap azon angyalok hogy miert nem vagyok vekonyabb,miert neznek ki jobban a barataim stb. Valakinek esetleg nincs valami megoldasa hogy elfogadjam magam,illetve nektek ezt higy sikerult elérni?

2020. máj. 7. 23:11
 1/2 anonim válasza:
100%
Figyelj. Ennél soványabb ne legyél szerintem. Gondolj arra, hogy milliószor csúnyább, kövérebb emberek is vannak nálad. A súlyodból szerintem ne akarj többet levinni, mert ígyis elég alacsony. Ha a kinézeteddel nem vagy elégedett, akkor próbálj meg változtatni magadon valamit. Esetleg fesd be a hajad, vágasd le, sminkelj kicsit, öltözködj máshogy. Kísérletezz, hogy kitalálj valsmi olyat magadból, ami tetszik, és jól néz ki. Hidd el mindenki szép, ha kihozza magából a legtöbbet. A másik meg az, hogy a kisugárzás, a jókedv, a humor, a barátságosság, kedvesség sokkal fontosabb és sokkal inkább ragadja meg az embereket mint a puszta kinézet. Hidd el, hogy szép, értékes ember vagy, mert mindenki az, belőled is csak egy van. Sok sikert, remélem valamennyit segítettem. Puszi: L
2020. máj. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert anorexiás vagy. Ez egy betegség. Emiatt nem tudod elfogadni magad.
2020. máj. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!