Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el fogyni?...

Hogyan kezdjek el fogyni? (140 kg 190 cm)

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok. Még nincs saját keresetem, így egy teljesen összeállított étrendet nem tudnék betartani. Fokozatosan szeretnék nekilátni. Mit tegyek? Kéne előtte konzultálnom orvossal?

2020. máj. 8. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen kéne konzultálnod orvossal, meg kéne tudni, hogy betegség juttatott-e el idáig. Ha még nincs kereseted, akkor is ki tudod iktatni a nassolást, és tudsz a megfőzött ételből kevesebbet enni. Elkezdhetsz naponta legalább harminc percet sétálni. Ha orvos előírja a diétát, akkor talán a szüleid is hajlanak majd arra, hogy könnyebb ételeket főzzenek.
2020. máj. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első körben vizsgàltasd ki magad. Nagy eséllyel inzulinrezisztens lehetsz. Én 170 kilóról indultam ilyen betegséggel, speciàlis inzulinszint csökkentő LCHF étrenddel, laza mozgàssal 14 hónap utàn, most vagyok 124. Messze még az út vége, de ha tudod mi zajlik a testedben, és megtanulod természetes módon kezelni, sokkal könnyebb:)
2020. máj. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!