Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, valaki...

Btsfan02 kérdése:

Fogyni szeretnék, valaki segítene?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, 160 cm és 55 kiló. Nem érzem magam jól a bőrömben, a súlyom ingázik és az elhízástól rettegek. A napi bevitt kalóriámat Yazio-n figyelem, a maximumot lecsökkentettem 1000-re, de annyit nem eszek meg. Minden nap sportolok valamit, nem nassolok, de nem fogyok semmit. 45 kg körüli szeretnék lenni. Alakom sincs, a combom pedig borzasztó. Húst nem eszek fél éve. Valaki segítsen, mégis mit tegyek?

2020. máj. 8. 23:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Ehhez a méretekhez csodálkozol, hogy nincs alakod? Mondjuk kéne enni húst, attól is függ miket sportolsz.
2020. máj. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Szóval koplalsz, éhezteted a testedet, és anorexiás akarsz lenni.. Menj agyturkászhoz mert komoly önértékelési zavarod van.
2020. máj. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Sok zöldség, sok fehérje, sok víz. Nekem ez bevált, kb. egy hónap alatt lement 4 kg.

Nem gond ha nem eszel húst, de egyél sok túrót, kefírt ilyesmiket a fehérje miatt.

2020. máj. 9. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1. kommentelőnek: nem, húst nem fogok enni, mert rosszul vagyok tőle. És attól, mert nem eszek húst, fogyni tudnom kell.
2020. máj. 9. 09:04
 5/13 A kérdező kommentje:
2. kommentelőnek: szerintem, ha leadok 10 kilót, nem dől össze a világ. És nem koplalok, ennyi a maximum amit be tudok vinni. Mellette pedig sportolok, minden nap ugrálókötelezek és sokat sétálok.
2020. máj. 9. 09:07
 6/13 A kérdező kommentje:
3. kommentelőnek: nagyon szépen köszönöm a válaszodat, hálás vagyok, hogy nem csak lenéző emberek vannak itt fent.
2020. máj. 9. 09:08
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Nagyon kevés kalóriát eszel, ez már tényleg koplalás. Ha az alakodon akarsz változtatni, akkor azt több sporttal tudod. Ezt nem részletezted. Ha csak kardiózol, akkor súlyzós edzést is iktass be. Én szintén 160 cm és 55 kg vagyok. A súlyomból én max 5 kg-ot vesztenék, de csak a zsírból. 50 kgnál kevesebb te se legyél. Én legsoványabb 48 kg voltam, de mondanom se kell, hogy nem volt rajtam sok izom... Amelett hogy ugyanolyan paramétereink vannak, én is vegetáriánus vagyok (nagyrészt vegán ételeket eszek). És így is tudok izmosodni :) Szóval próbálj ki te is minél több sportot, plusz főleg egészséges dolgokat egyél, nem csak a kalória számít.
2020. máj. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Ne egyél húst ha nem akarsz te dolgod. Csak az írásból kicsit úgy jött le hogy a hús rossz, mert attól csak hízni lehet pedig az fehérje.


Mellesleg marha vékony vagy... Rohadt egészségtelen fogyóznod.


Nem fogsz rendesen menstruálni, le lehet pontozni de ha szórakozol a testeddel nem fogja megköszönni. Nemhogy szép alakod nem lesz de energiád se és csúszol egyre lejebb...

2020. máj. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Javaslom a véznák kontra dagik műsort hátha magadra ismersz. Agyilag nincs vmi rendben nálad. Ott 100+100 vékony lány van aki elmeséli mennyi betegsége lett a hulye fogyózas miatt .
2020. máj. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy bármi bajom lenne agyban, miközben látom magamon mennyi feleslegem van. A korom 14 és bőven van miből fogynom, csak már nem tudom hogyan. De vannak akik segítenek legalább.
2020. máj. 9. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!